Avantajlı Web Tasarım Hizmeti - WhiteSeo Bilişim

Web Tasarım Hizmeti

web tasarımı

İnternet sitelerinin estetik ve işlevsellik açısından nasıl oluşturulduğu ve düzenlendiği web tasarım hizmetlerimizle daha renkli hale geliyor. Etkileyici bir web site tasarımı, ziyaretçileri sitenizde daha uzun süre tutmanın ve onları müşteriye dönüştürmenin anahtarıdır. 19 yıllık birikimimizle, tecrübeli web tasarım firması arayanlara desteğimizi sağlıyoruz.

İnsanlar, bir şirketin veya markanın profesyonelliği hakkında ilk izlenimlerini web sitesi tasarımına dayanarak yapar. En cazip web tasarım fiyatlarıyla ajansımız %100 müşteri memnuniyeti hedefler, çünkü kalite bizim için gerekliliktir. Aşağıdaki bölümden website fiyatlarımızı ve web tasarım örneklerimizi görebilirsiniz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

4000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

5000/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal web site ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

9000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

16000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Aşağıdaki bölümden kendi sektörünüze uygun website örnekleri ve temalar bulabilirsiniz. Firmamız tüm web tasarım projelerinde lisanslı temalar kullanır. Bu sayede siteleriniz daha güvenli ve daha hızlı çalışırken ürün ve hizmetlerinizden verim alırsınız. Arama motorlarının da gözünden kaçmayan bu durumu bir fırsat haline çevirebilirsiniz.

Web Tasarım Firmaları Öncüsü

WhiteSEO Bilişim'in web tasarım firmalarından en önemli farkı ulaşılabilirliğidir. Web sitenizi teslim ettikten 1 yıl sonrasında kadar tüm destekleri sürdürmeye devam ederiz. Bu süre zarfında tarafımıza ileteceğiniz görsel ve dökümanları web adresinize ekletebilir, yerlerini değiştirebilir veya makul seviyede yeni sayfalar açtırabilirsiniz. Teslim ettiğimiz her sitenin yıl boyunca arkasında dururuz. 1 yılı tamamlamanızın ardından dilerseniz ek teknik destek hizmeti satın alarak bu süreci uzatabilirsiniz.
Ayrıca tüm internet sitelerimizde yönetim paneli ve erişim şifrelerini sizlere teslim ederek dilediğiniz gibi anahtar teslim web sitesi yapıyoruz. Bu noktada dijital pazarlama uzmanlarımız kurumsal firmaların gerekliliklerini yerine getirerek grafik tasarımı çalışmalarında da sizin yanınızda olur.

Web Site Tasarımında Bölgesel Çalışmalar

Türkiye'nin 81 ilinde binlerce web sitesi teslim etmiş olan firmamızdan bölgesel çalışmalar talep edebilirsiniz. Aşağıdaki bölümden hizmet verdiğiniz şehri seçerek teslim ettiğimiz ve edebildiğimiz işlere göz atabilirsiniz.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri
Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar

Web site yapımında daha düzenli destek veren firma görmedim. Özellikle Burak beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Deniz Ç.
Deniz Ç.
İş Adamı
Generic selectors
Post Type Selectors

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

Profesyonel web site ihtiyacınızı karşılayacak dilediğiniz ölçülerde kurumsal bir yapı sunmaktayız. Çağımızın hızına ayak uydurarak internet ortamında mutlak bulunulması gerektiğini herkes bilmektedir. Bu anlamda sizler hiç uğraşmadan sıfırdan bir web site kurup kullanıma hazır halde teslim ediyoruz. Sitenizin kod düzenlemeleri, sayfa yapılandırmaları, tema düzenlemeleri dahil olmak üzere daha bir çok ayrıntıyı sizler için tek tek düzenleyerek eşsiz bir internet sitesine sahip olacaksınız. Sitenizin mobil entegrasyonu ile de mobil cizahdan arama yapan müşterilerinize kolayca ulaşabileceğinizi de ayrıca belirtmek isteriz. Tüm bu işlemleri profesyonel programlarımız ve işinin ehli ekibimiz ile sağlıyor, işinize güç katıyoruz. Sizde değişen dünyada yerinizi alın. Detaylar ve Fiyat teklifi için bize ulaşın.

Diğer Hizmetlerimiz

SEO'dan web sitesine, mobil uygulamadan sosyal medya yönetimine kadar aradığınız herşey WhiteSEO Bilişim teminat ve güvencesi ile...

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
8000/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
11000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Hazır Web Sitesi Ücretleri

Temiz kod yapısı, hızlı yükleme süreleri, mobil uyumluluk ve SEO uyumlu içerikle bir site oluşturarak SEO dostu bir web tasarımı elde edebilirsiniz. Bir de WhiteSEO ekibinin sizlere özel sunduğu hazır web sitesi tasarımlarını ekonomik şekilde sunduğu web tasarım paketleri vardır. Bunlar özgün tasarımlara nazaran daha uygun fiyatlıdır. Ancak arama motorlarında optimizasyon ihtiyacı olmayan firmalar için caziptir.
Profesyonel web tasarım ajansları arasında rakipsiz olan web tasarımcılarımız, ihtiyacınız doğrultusunda size geniş bir portföy sunabilmektedir. Beğendiğiniz örnek website çeşitlerini sektörünüze uygun olarak sunuyoruz.

web tasarım firmaları

Daha niş hizmetlere mi ihtiyacınız var? Özellikle kullanıcı dostu, hızlı performanslı ve profesyonel hizmet isteyenlere ek olarak aşağıdaki hizmetlerimizi de değerlendirin...

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

1000/ Aylık

Profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti alarak Google reklamlarınızda tasarruf sağlar ve kitlenizi genişletirsiniz.

teknik-destek-web-site

Teknik Destek

2000/ Yıllık

Web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Firmamızdan web siteniz için yıllık teknik destek alabilirsiniz. (Mesai saatleri içerisinde)

seo hocası

SEO Dersleri

2000/ Saat

WhiteSEO Bilişim uzmanlarından SEO dersleri alarak kendi web sitenizin hızla yükselişini sağlayabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

2000/ Aylık

Sosyal medya reklamlarını yönetmekte zorlanıyor musunuz? White SEO Bilişim'den destek alabilirsiniz.

web sitesi fiyatları

Web Tasarım Hakkında

Günümüzde genellikle dijital ortamda ticari ilişkiler dizayn ediliyor. Bunun temelinde ise internet siteniz yani web tasarım yatıyor. Peki web tasarım nedir?
Web site tasarım, bir web sitesinin estetik ve işlevsellik unsurlarını planlama, oluşturma ve düzenleme sürecidir. Bir web sitesini hazırlamak sadece görsel tasarım değil, aynı zamanda site yapısı, kullanıcı arayüzü, renkler, tipografi, imajlar ve interaktiflik gibi birçok unsuru içerir.
Özellikle site yaptırma konusunda hevesli olanlar hazır internet sitesi kurmayı denerler. Bunun için belki web tasarımcısına ihtiyaç olmayacak ve daha cazip maliyetlere web sayfası tasarımı yapılacağı düşünülebilir. Ancak web sitesi kurma işi profesyonellik gerektiren bir husustur. En iyi web tasarım sitelerini unutmayınız ki en iyi web tasarım şirketleri yapmaktadır.
Kullanıcılar pratik web site hazırlama programı sayesinde ücretsiz web sitesi kurma düşüncesinde olsalarda hosting, domain ve SSL sertifikaları gibi giderleri karşılamak zorundadır.
Gençler genellikle web tasarım ve kodlama bölümünden mezun olarak web tasarım ve geliştirme uzmanı olabilirler. Bu yönde talepler artarak gidiyor. Eğer web dünyasına merakınız varsa bu konuda üniversite de ilgili bölümleri okuyarak web tasarım ve kodlama iş imkanlarından faydalanabilirsiniz.