Web Tasarım Platformu - WhiteSeo

Web Tasarım Çözümleri

İnternet sitesi yaptırmak için en iyi yöntem White Seo'nun web tasarım hizmetinden yararlanmaktır. Aşağıdaki web tasarımı seçeneklerinden size uygun olanı seçerek kolayca internet sitesi sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Şirketimiz kurumsal web tasarım hizmetlerinde uzun zamandır sektör lideridir. Kurumsal bir internet sitesi yaptırmak isteyen her iş adamı için en iyi tercih White Seo.

kurumsal web tasarım fiyatı

Kurumsal Website Bronz

7500/ Lisanslı

✓ Tek sayfa websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ekstra ücret yok

kurumsal internet sitesi fiyatı

Kurumsal Website Gümüş

11000/ Lisanslı

✓ Tek sayfa websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ekstra ücret yok

web tasarım kurumsal

Kurumsal Website
Altın

20000/ Lisanslı

✓ Kurumsal Web Tasarımı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

kurumsal internet sitesi kuran firmalar

Kurumsal Website Platin

25000/ Lisanslı

✓ Özgün içerik ve Görseller

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ 20 Sayfalık İçerik

Profesyonel Web Tasarım

Türkiye'nin profesyonel web tasarım firması White Seo'dan hizmet alın, işletmenizin potansiyelini büyütün. En iyi web tasarımcılar ve size özel bir danışmanla dilediğiniz internet sitesini kurmak için fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

profesyonel web developer

Profesyonel Website Bronz

11000/ Lisanslı

✓ Tek Sayfa Websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

profesyonel web tasarım firmaları

Profesyonel Website Gümüş

20000/ Lisanslı

✓ Responsive Temalar

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık Ücret Yok

profesyonel web sitesi örnekleri

Profesyonel Website
Altın

30000/ Lisanslı

✓ Profesyonel Web Tasarımı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

profesyonel internet sitesi fiyatları

Profesyonel Website Platin

40000/ Lisanslı

✓ Profesyonel Altyapı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Özel Danışman

Hazır Web Tasarım

White Seo güvencesiyle hazır internet sitesi desteğinden ekonomik web tasarım fiyatları ile yararlan, ister aylık öde ister yıllık. Üstelik 12 taksitle. İnternet sitesi yaptırmak hiç bu kadar kolay olamamıştı. Ulaşılabilir bir yazılım şirketinden alabileceğiniz en uygun hazır internet sitesi fiyatları White Seo'da.

ucuz web tasarım firmaları

Hazır Website Bronz

5000/ Lisanslı

✓ Tek sayfa websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ekstra ücret yok

hazır website yapan firmalar

Hazır Website Gümüş

7500/ Lisanslı

✓ Responsive Temalar

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık Ücret Yok

ücretsiz hazır internet sitesi

Hazır Website Altın

9500/ Lisanslı

✓ Hızlı Websiteleri

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

hazır website fiyatları

Hazır Website Platin

11000/ Lisanslı

✓ Lisanslı Altyapı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Responsive Temalar

En İyi Web Tasarım Siteleri

İş potansiyelinizi arttırmak ve kurumsal kimlik oluşturmak adına bir internet sitenizin olması gerekir. Firmanıza optimize edilmiş ve özelliştirilmiş website örnekleri için profesyonel web tasarımcılarımızdan destek alabilirsiniz. Sizde sektörünüzü seçin, çeşitlerimizi ve ücretlendirmeleri görün.

Web Tasarım Firmaları Öncüsü

WhiteSEO Bilişim'in web tasarım firmalarından en önemli farkı ulaşılabilirliğidir. Web sitenizi teslim ettikten 1 yıl sonrasına kadar tüm destekleri sürdürmeye devam ederiz. Bu süre zarfında tarafımıza ileteceğiniz görsel ve dökümanları web adresinize ekletebilir, yerlerini değiştirebilir veya makul seviyede yeni sayfalar açtırabilirsiniz. Teslim ettiğimiz her sitenin yıl boyunca arkasında dururuz. 1 yılı tamamlamanızın ardından dilerseniz ek teknik destek hizmeti satın alarak bu süreci uzatabilirsiniz.
Ayrıca tüm internet sitelerimizde yönetim paneli ve erişim şifrelerini sizlere teslim ederek dilediğiniz gibi anahtar teslim web sitesi yapıyoruz. Bu noktada dijital pazarlama uzmanlarımız kurumsal firmaların gerekliliklerini yerine getirerek grafik tasarımı çalışmalarında da sizin yanınızda olur.

web tasarım şirketi
Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Uzman Web Tasarımcı Desteği

Temiz kod yapısı, hızlı yükleme süreleri, mobil uyumluluk ve SEO uyumlu içerikle bir site oluşturarak SEO dostu bir web tasarımı elde edebilirsiniz. Bir de WhiteSEO ekibinin sizlere özel sunduğu hazır web sitesi tasarımlarını ekonomik şekilde sunduğu web tasarım paketleri vardır. Bunlar özgün tasarımlara nazaran daha uygun fiyatlıdır. Ancak arama motorlarında optimizasyon ihtiyacı olmayan firmalar için caziptir.
Profesyonel web tasarım ajansları arasında rakipsiz olan web tasarımcılarımız, ihtiyacınız doğrultusunda size geniş bir portföy sunabilmektedir. Beğendiğiniz örnek website çeşitlerini sektörünüze uygun olarak sunuyoruz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır
Hangi Şehirlere Web Sitesi Yapıyoruz?

81 ilin tamamında web tasarımları sunabiliriz. White Seo'nun web altyapısından faydalanın profesyonel bir siteniz olsun. Şehrinizi seçin, örneklerimizi inceleyin.

Web Tasarımın Yaşamımızdaki Önemi

Modern iş dünyasının dijital ortamlarda varlığını göstermesini sağlayan hizmete web tasarım denir. 21.yüzyılda bir işletmenin başarısında oldukça büyük rol alır. Potansiyel müşterilere firma hakkında bilgileri doğru aktarmak, olduğundan daha kurumsal veya daha kapsamlı göstermek için en iyi pazarlama yöntemidir.
İnternet sitesinin müşteri odaklı olması burada en önemli etkendir.

Kullanıcı Odaklı İnternet Sitesi Nasıl Olur?

Başarısını kanıtlamış tüm web sitelerinde amaç sayfaya gelen ziyaretçiye aradığını sunmaktır. Sayfalarca yazılan makaleler yerine, müşterinizin aradığını ona sunmak firmanıza olan güven duygusunu ve şeffaflık değerini yükseltir.
Ziyaretçiler genellikle hizmet veya ürününüzün fiyatını ve seçeneklerini merak ederler. Bu nedenle sayfa düzeni merak değeri yüksek olandan daha düşük olana göre sıralı şekilde yapılmalıdır.
Bunu bir örnekle açıklayacak olursak bir web sitesinde en üstten alta doğru veri dizilimi şu şekilde olmalıdır;

Bir E-Ticaret web siteniz olduğunu ve bilgisayar üzerine bir ürün sayfanız bulunduğunu farz ederek;

   • Bilgisayarın görseli
   • Fiyatı
   • Özellikleri
   • Garanti Süresi
   • Teslim Süresi
   • Ürüne Yapılan Yorumlar

Marka İmajı

Her firma veya markanın imajı kurumsal web sitesi ile taçlanır. İnternet sitenizde yayına alından grafik tasarımlar, renk düzeni, makaleler ve tipografi kurumsal web tasarım temelinde marka imajını yükseltmenizi sağlar. İnternet sitesi yapan firmalar genellikle bu bölümü önemsemeden bir an önce sitenizi teslim etmeye odaklıdır. Bu nedenle sizin denetleyici rol almanız ve sitenizi baştan sona kontrolden geçirmeniz önemlidir.

Dönüşüm Süreci ve Kolaylaştırma

İster hazır web site satın alın ister özel yazılım ile yazdırın, kullanıcının internet sitenizdeki dönüşümü kolay tamamlaması sitenizin diğer kısımlarından daha kıymetli bir etkendir. Örneğin; Rezervasyon yapılması için tasarlanmış bir web sitede, kullanıcının işlemi nasıl daha kolay yapabileceği üzerinde odaklanmak gerekir. Bu durum E-Ticaret sitesi için kargo ve ödeme aşamalarında önemlidir. Kolay ve anlaşılır olan, adım adım ve sade tasarımlar ile aşamalar oluşturulmuş internet sitesi, uzun vadede arama motorlarında daha iyi sıralamalar kazanacaktır.

Güvenlik ve Güvenilirlik

Web tasarım sürecinin temelinde güvenlik ve güvenilirlik vardır. İyi bir web tasarımcısı bu güvenlik önlemlerini özenle oluşturur. Güvenlik ve güvenilirlik aşamalarının ilki SSL sertifikasıdır. SSL sertifika çeşitleri;

   • EV SSL
   • OV SSL
   • DV SSL
   • MDC SSL
   • UCC SSL

İyi bir web tasarımcısı internet siteniz için kurulum sırasında doğru SSL'in seçimini yaparak gerekli kurumları sağlar. SSL sertifikaları ve tüm güvenlik önlemleri web siteniz ile mail adreslerinizi de kapsar.
Unutmayın! Ana caddede dükkanınız olacağına, Google'da ilk sayfada web siteniz olsun!