Kars Web Tasarım Firması & Fiyatları - WhiteSeo

Kars Web Tasarım Çözümleri

Yeni bir proje geliştirme fikriniz varsa, Kars web tasarım ajansımızdan mutlaka bir teklif alın. Fiyat ve performans kalitesi sizleri memnun edecek bir internet sitesi yaptırmak için bize ulaşın.

Kars Kurumsal Web Tasarım

Projelerinizi Kars'ın kurumsal web tasarım şirketi olan WhiteSEO'ya teslim ederek kurumsal bir kimlik oluşturabilirsiniz. Bir e-posta alt yapısından tutun logo tasarımına kadar geniş çaplı bir destek için avantajlarımızdan faydalanın.

kurumsal web tasarım fiyatı

Kurumsal Website Bronz

7500/ Lisanslı

✓ Tek sayfa websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ekstra ücret yok

kurumsal internet sitesi fiyatı

Kurumsal Website Gümüş

11000/ Lisanslı

✓ Tek sayfa websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ekstra ücret yok

web tasarım kurumsal

Kurumsal Website
Altın

20000/ Lisanslı

✓ Kurumsal Web Tasarımı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

kurumsal internet sitesi kuran firmalar

Kurumsal Website Platin

25000/ Lisanslı

✓ Özgün içerik ve Görseller

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ 20 Sayfalık İçerik

Kars'da Profesyonel Web Tasarım

Dijital çağda, işletmelerin ve bireylerin müşteri tabanlarını genişletmeleri ve rekabet avantajı elde etmeleri açısından Kars'ta profesyonel web tasarım hizmetlerimizi tercih etmeleri önem arz ediyor. Özel yazılım ihtiyaçlarınız dahil sektörünüzün gerekliliklerini yerine getirebilecek bir web tasarım departmanıyla yanınızdayız.

profesyonel web developer

Profesyonel Website Bronz

11000/ Lisanslı

✓ Tek Sayfa Websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

profesyonel web tasarım firmaları

Profesyonel Website Gümüş

20000/ Lisanslı

✓ Responsive Temalar

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık Ücret Yok

profesyonel web sitesi örnekleri

Profesyonel Website
Altın

30000/ Lisanslı

✓ Profesyonel Web Tasarımı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

profesyonel internet sitesi fiyatları

Profesyonel Website Platin

40000/ Lisanslı

✓ Profesyonel Altyapı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Özel Danışman

Kars Hazır Web Tasarım

Kullanıcı dostu arayüzler, estetik tasarımlar ve hızlı yükleme süreleri ile Kars hazır web tasarım örneklerimiz fark yaratıyor. SEO uyumlu altyapısı ve responsive özellikleri ile dikkat çeken tasarımlarımızı görmek için demoları inceleyebilirsiniz.

ucuz web tasarım firmaları

Hazır Website Bronz

5000/ Lisanslı

✓ Tek sayfa websitesi

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ekstra ücret yok

hazır website yapan firmalar

Hazır Website Gümüş

7500/ Lisanslı

✓ Responsive Temalar

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık Ücret Yok

ücretsiz hazır internet sitesi

Hazır Website Altın

9500/ Lisanslı

✓ Hızlı Websiteleri

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Yıllık ücret yok

hazır website fiyatları

Hazır Website Platin

11000/ Lisanslı

✓ Lisanslı Altyapı

✓ 1 Yıl Teknik Destek

✓ Responsive Temalar

Kars'ın En İyi Web Siteleri

İnternet'te varlığınızı göstermenin en iyi yolu bir internet sitenizin olmasıdır. Eğer yoksa binlerce web tasarım örneğinden bir ana şablon seçeceğiniz bir websitesi için aşağıdaki kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Kars Web Tasarım Firmaları Öncüsü

Merkez dahil olmak üzere Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim ve Susuz ilçelerinin tamamında websitesi yaptırmak istiyorum diyenler WhiteSEO'yu tercih ediyor. Kars'ta web tasarım firmaları içinde ajansımızı seçmeniz size hem maddi hemde teknik anlamda büyük avantajlar sağlar
Sürecin tamamını web tasarım sözleşmemizin esaslarında en küçük ayrıntıları göz önünde bulundurarak yürütüyoruz. Her bir web sayfamızın özgün görsel ve içeriklerden oluşmasına dikkat ediyor ve bunu bir prensip haline getiriyoruz.

kars hazır web site
Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Kars'ta Uzman Web Tasarımcı Desteği

Deneyimli Kars web tasarımcılarımız, Html, Css, Java, Java Script, React, React Native, WordPress ve Joomla gibi CMS altyapıları dahil tüm kodlama türlerini ve yazılım dillerini bilen ve bu proje yönetimlerinde kullanan kişilerdir. Bu yüzden yazılım geliştirme departmanımız kaliteyi bir gereklilik olarak görür.

web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Sadece web sitesi yaptırmak istediğiniz zaman hizmet içerisine ve fiyatına dahil olarak bir yıllık teknik destekten de ücretsiz yararlanabilirsiniz.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

HTML, CSS gibi web sitesini oluşturan kodların yapısını ve dizilimini en temiz şekilde düzenleyerek siz müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Sıralama geliştirme çalışmaları için makale yazıları, içerik düzenlemesi gibi SEO ayarları yapılandırılmış şekilde web siteniz teslim edilmektedir.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Sektörünüze özel kurulumu yapılan internet sitenize web developerlar tarafından en uygun grafik çalışmaları ve düzenlemeleri yapılmaktadır.

mobil uyumlu web site

Responsive

Kurulumda en çok dikkat ettiğimiz durumlardan biri de temanın responsive yani mobil uyumlu olacak şekilde, alan adınıza entegre edilir.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Sunucu kaynaklı sorunlar yaşamamanız için Türkiye'de bulunan sunucuları kullanıyor ve PHP değerlerini her an için güncel tutuyoruz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır
kars web sitesi yapan firmalar

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

Panel kullanımında zorluklardan kurtulmak ve kullanışlı arayüze sahip olmak için Kars web tasarım firmaları öncüsü WhiteSEO'yu tercih edebilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz avantajların tamamını sayfamızda ki ilgili bölümleri ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.
Mobil uygulamadan; Google, Yandex ve Bing gibi tarayıcılara yönelik yapılan SEO çalışmaları da sizin için tarafımızca sunulur. Ajansımızın başlıca farklarını sıralayacak olursak;
• SEO uyumlu bir altyapı sunarak arama motorlarında üst sıralara çıkmanızı kolaylaştırır.
• Dilerseniz Google Ads ve Meta Business alanlarında size destek olarak reklam yönetiminizi efektif olarak sağlar.
• 1 yıl ücretsiz domain, hosting, SSL sertifikası ve teknik destek imkanı sunar.
• Mobil uygulamalardan seo derslerine kadar geniş bir hizmet portföyü sunuyoruz.
• %100 müşteri memnuniyeti için ödüllü website örneklerinden oluşan ana şablonları beğeninize sunuyoruz.
• E-ticaret siteleri için sanal pos entegrasyonunu yapıyoruz.
• Kurumsal websiteleri için sosyal medya ve whatsapp gibi entegrasyonları sağlıyoruz.

Kars'ta Web Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Hedef Kitle Analizi

Web tasarım sürecine başlamadan önce, hedef kitlenizi belirlemek önemlidir. Hedef kitlenizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak, web sitenizin tasarımını ve içeriğini bu doğrultuda şekillendirmenize yardımcı olur.

2. İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Seçimi

İçerik yönetim sistemi (CMS), web sitenizin içeriğini kolayca yönetmenizi sağlar. WordPress, Joomla ve Drupal gibi popüler CMS platformları, kullanıcı dostu arayüzleri ve geniş eklenti seçenekleri ile tercih edilen seçeneklerdir.

3. Görsel ve İçerik Kalitesi

Web sitenizin görsel ve içerik kalitesi, ziyaretçilerin ilgisini çekmek ve onları sitenizde tutmak için önemlidir. Yüksek çözünürlüklü görseller, etkileyici grafikler ve bilgilendirici içerikler, web sitenizin profesyonel görünmesini sağlar.

4. Güvenlik Önlemleri

Web sitenizin güvenliği, hem sizin hem de ziyaretçilerinizin verilerini korumak için kritik öneme sahiptir. SSL sertifikası, güvenlik duvarları ve düzenli yedeklemeler gibi güvenlik önlemleri, web sitenizin güvenliğini sağlar.