Mobil Uygulama Kampanyaları - WhiteSeo

Mobil Uygulama Kampanyaları

mobil uygulama fiyatları

Başarının sırrının bir adım önde olmaktan geçtiğini biliyor ve mobil uygulama ihtiyaçlarınıza profesyonel şekilde cevap veriyoruz. Bu prensiple dev firmaların arasına sizin firmanızı da ekliyoruz. Mobil uygulama üretimi hizmetimiz ile Google Play Store ve App Store’da firmanıza yer açarız. WhiteSEO Bilişim güvencesiyle mobil uygulama geliştirme desteği almanız size veya firmanıza şu avantajları sağlar; Müşteri kitlenizi genişletir, firmanıza prestij katar, web sitenize otorite kazandırır ve ekonomik reklam verme imkanı kazandırır.

mobil uygulama yapan firmalar

Mobil Uygulama Fiyatları

En iyi mobil uygulama yapan firmalar arasından ios ve android için aplikasyon üretimi hizmetini ekonomik şekilde ajansımızdan alabilirsiniz. E-ticaret siteleri dahil mobil uygulamam projem Google Play Store'da yayınlansın ve profesyonel yazılım şirketlerine mobil uygulama yaptırmak isteyenlere %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet sunuyoruz.

mobil uygulama geliştirme ücretleri

Mobil Uygulama

11000/

Google Play Store Yayını

Tüm Mobil Cihazlara Uyumlu

Hızlı Teslim

mobil uygulama geliştirme ücretleri

Mobil Uygulama

14000/

App Store Yayını

Tüm Mobil Cihazlara Uyumlu

mobil uygulama geliştirme ücretleri

Mobil Uygulama

19000/

Google Play Store Yayını

App Store Yayını

Tüm Mobil Cihazlara Uyumlu

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı
Diğer Hizmetlerimiz

Ülkemizin her noktasından bir internet sitesi edinebilir ve SEO hizmeti alabilirsiniz. WhiteSEO sizlere dijital dünyanın kapılarını aralıyor.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

web site yapımı

Web Tasarım

Binlerce web tasarım örnekleri
11000/ başlayan fiyatlarla

Sektörünüze uygun websiteleri