Giresun Web Tasarım Kampanyaları - WhiteSeo

Giresun Web Tasarım Kampanyaları

giresun web tasarım

WhiteSEO Bilişim, Giresun web tasarım firmaları arasından kurumsal kimliği, 1 yıllık ücretsiz teknik desteği ve alanında uzman ekip arkadaşları bulundurmasıyla fark yaratmaktadır. Giresun’un kurumsal web tasarım ajansı kimliğini kazanmak için 19 yıllık bir tecrübe ve sayısız işler yaptık. Bu işleri yaparken müşterilerimize 12 taksit imkanı sunmaktayız.

Giresun Web Tasarım Fiyatları

Bizler Giresun web sitesi fiyatlarını piyasadaki fiyatlardan daha aşağıda tutarak yüzlerce müşterimize hizmet verdik. Aşağıda hazırladığımız listede Giresun web tasarım ücretleri ve çalışmalar yaptığımız sektörleri de göreceksiniz. Sizde sektörünüze uygun olan ve bütçenize yönelik paketleri inceleyebilirsiniz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

5000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

6000/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal website ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

11000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

20000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Sunmakta olduğumuz Giresun profesyonel web tasarım hizmetlerinin en önemli amacı sektörünüze en doğru çalışmalar yapmaktır. Sizde iş dalınıza uygun olan bölüme tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

İnternet sitelerinin yapım sonrasında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunun farkında olduğumuz için Giresun’da web sitesi yapımı hizmetiyle beraber 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti vermekteyiz.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

Sitenizin temiz kod yapısına sahip olması için sitenize ait sunucu özelliklerinden CSS, HTML gibi kodların tamamı titizlikle düzenlenmektedir. Böylelikle siteniz güvenli ve ön planda olur.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Size yapım sonrası sitenizi telim etmeden önce mutlaka SEO uyumlu olacak şekilde yapmaktayız. Yaptığımız işlemler sadece Google'a göre değil Yandex, Bing ve diğer bütün tarayıcılara uyumludur.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Logo tasarımından kurumsal kimliğe varıncaya kadar grafik tasarımını da web tasarımcısı kimliğimizle birlikte size sunmaktayız. Site içerisinde yer alan özel bir ürün olmadığı sürece tamamen tarafımızca hazırlanır.

mobil uyumlu web site

Responsive

Firmamız prensip olarak tasarımlarını hem mobil hem masaüstü uyumlu olacak şekilde yapmaktadır. Böylelikle siteniz daha rosponsive görünüm kazanarak kurumsal nitelikte olacaktır.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Çalışmalarımızı yaparken en dikkat ettiğimiz husus PHP değerlerini en güncel versiyonlarıyla kullanmaktır. Ekip arkadaşlarımızdan olan web developerlar(web geliştiriciler) bu alanda en nitelikli ve donanımlı olanlardır.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Giresun Web Tasarım Firmaları Öncüsü

Kurumsal niteliğe sahip web sitesi yaptırmak için Giresun’da kurumsal web tasarım ajansı olan WhiteSEO Bilişim sizler için Piraziz, Bulancak, Giresun Merkez, Keşap, Espiye, Tirebolu, Görele, Eynesil, Alucra, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Güce, Şebinkarahisar ve Yağlıdere ilçelerinde gerekli tüm hizmeti vermektedir. Aşağı bölümde yer alan buton sizlerin daha detaylı bilgi alması için tasarlanmıştır.

Hakkımızda Söylenenler

Siz de firmamıza yorum yaparak bir sonraki müşterimizin WhiteSEO Bilişim hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar
giresun web tasarım fiyat

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

Tamamen işletmenize özel bir worpress teması ve kullanıcı ara yüzü ile işletmenizin büyümesine yardımcı oluyoruz. Bunların yanı sıra sunacağımız teknik destekle sitenizin herhangi bir sorunla karşılaşmasını imkansızlaştırıyoruz.
İşletmenizin ihtiyaç duyduğu e-ticaret sitesi isteğinizi gerekli tüm çalışmalar ile yapmaktayız. Bu çalışmaları yaparken arka plana yerleştireceğimiz eklentiler ile sitenizin kullanımını kolaylaştırıyoruz ve tamamen iş odaklı hale getiriyoruz. Eğer sizde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Daha sonrasında bizim sizden talep edeceğimiz bilgiler ile sitenizi ortalama 4 gün içinde size teslim edeceğiz. Bilgilerin yanında sizin özel olarak isteyeceğiniz talepleri de dikkate alarak gerekli özeni göstermekteyiz.

19 yıllık tecrübemizle web tasarım hizmetlerimizin dışında makale yazma, teknik destek, SEO hizmetlerini sunmaktayız. İlgili sayfalarımızda bu hizmetlerimiz ile ilgili gerekli tüm bilgiler mevcut olup dilerseniz bizleri arayabilirsiniz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
4000/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
5000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Fiyatlarımıza domain, hosting ve tema ücretleri dahil ederek sizlerin ek ücret ödemesini engellemekteyiz. Bunların yanında eğer sitenizin sıralamasının artışına yönelik bir ihtiyacınız var ise mutlaka SEO hizmetimizden faydalanmalısınız. Var olan sitenize ekstra teknik destek, reklam yöneticisi gibi hizmetlerimize ihtiyaç duymanız halinde bizler yine sizlerin her daim yanınızda olacağız.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

500/ Aylık

Profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti alarak Google reklamlarınızda tasarruf sağlar ve kitlenizi genişletirsiniz.

teknik destek web site

Teknik Destek

2000/ Yıllık

Web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Firmamızdan web siteniz için yıllık teknik destek alabilirsiniz. (Mesai saatleri içerisinde)

seo hocası

SEO Dersleri

2000/ Saat

WhiteSEO Bilişim uzmanlarından SEO dersleri alarak kendi web sitenizin hızla yükselişini sağlayabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

2000/ Aylık

Sosyal medya reklamlarını yönetmekte zorlanıyor musunuz? White SEO Bilişim'den destek alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır