Çanakkale Web Tasarım Kampanyaları - WhiteSeo

Çanakkale Web Tasarım Kampanyaları

çanakkale web tasarım firmaları

Dijital dünyanın avantajlarından faydalanmak için ilk adım olan bir internet sitenizin olması, Çanakkale web tasarım hizmetlerimiz sayesinde bir problem olmaktan çıkıyor. 12 ay taksit avantajıyla bir websitesi kurdurmak ve bunun yanında 1 yıl ücretsiz teknik destek almak için fırsatlarımızı değerlendirebilirsiniz.

Çanakkale Web Tasarım Fiyatları

Dijital çağda, işletmenizin çevrimiçi bir varlığı olmazsa, büyük olasılıkla pazarda rakiplerinizin gerisinde kalıyorsunuzdur. Ancak, bir web sitesinin oluşturulması ve yönetilmesi, birçok farklı aşamadan geçer ve bu aşamaların her biri farklı maliyetlerle gelir. En ekonomik Çanakkale web tasarım fiyatları ile müşterilerimizin yanında oluyoruz. Sektörünüze özel olarak dizayn ettiğimiz ücretlendirmelerimiz aşağıda sunuyoruz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

5000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

6000/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal website ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

11000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

20000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Web tasarımı, işletmenizin dijital vitrini gibidir. Kaliteli bir web tasarımı ile müşterilerinizin size olan güvenini artırabilir, markanızın bilinirliğini yükseltebilir ve daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Her sektöre özel Çanakkale'de web tasarım örneklerimiz ile sizlere binlerce tasarım örneği sunuyoruz.

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Websitenizin kurulumundan sonra oluşacak herhangi bir sorunda ilk 1 yıl içinde ücretsiz teknik destek alabileceğiniz ekiplerimiz, mesai saatleri içerisinde hizmet verebilmektedir.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

Diğer Çanakkale web tasarım firmalarından farkımız, lisanslı temalar ve temiz kod yapısına sahip yazılımlarımızdır. Html, Css ve Java Script gibi kodlardan WordPress desteğine anlaşılabilir bir açık kaynak kullanıyoruz.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Ticari ilişkilerinizi geliştirmeniz ve arama motorlarında rakiplerinizin önüne geçmeniz için SEO uyumlu websiteleri üretiyoruz. Çanakkale'de websitesi yaptırırken SEO altyapınızı da mutlaka düşünün.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Websitenizi tasarlarken grafik tasarımcılarımız profesyonel bir yol haritası çizerek sektörünüze uygun logo ve kurumsal kimlik çalışmalarınızda destek sağlamaktadır.

mobil uyumlu web site

Responsive

Oluşturulan websiteniz tüm cihazlarda aynı kalite görüntülenmektedir. Sadece bilgisayar ekranında değil tablet ve cep telefonlarınızdan da optimize edilmiş tasarımlarınız olur.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Web tasarımcılarımız seçtiğiniz tasarıma uygun PHP alt yapısını kurarak, hızlı, güncel ve dinamik bir internet siteniz olmasını sağlar. Genellikle günümüzde 7.4 Php altyapısı tercih edilir.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Çanakkale Web Tasarım Firmaları Öncüsü

WhiteSEO Bilişim, Çanakkale'de web tasarım konusunda en son trendleri ve teknolojileri takip eder. Hem işlevsel, hem de göze hitap eden web siteleri oluşturmayı hedefleyerek web sitenizin her bir detayını, hedef kitlenizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre şekillendirir.
İhtiyaçlarınıza uygun bütçeniz ölçüsünde en optimize edilmiş teklifleri sizlere sunarak Çanakkale'de websitesi kuran firmaların öncüsü konumundadır.

Hakkımızda Söylenenler

Siz de firmamıza yorum yaparak bir sonraki müşterimizin WhiteSEO Bilişim hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar
çanakkale web sitesi yapan firmalar

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

Projelerimiz arasında, çeşitli sektörlerden birçok başarılı işletme bulunmakta ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde web siteleri oluşturduk. Sizler için her sektöre özel ayrı ayrı tasarımlar hazırladık ve en cazip fiyatlar eşliğinde beğeninize sunduk.
İnternet, işletmeler için büyük fırsatlar sunuyor. Ancak bu fırsatlardan yararlanabilmek için, kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız var. Orjinal lisanslı tasarımlarımız ve teknik destek avantajlarımızla dijital dünyada fark yaratmanız için firmamızı tercih edebilirsiniz. E-ticaret sitelerinizden kişisel bloglarınıza kadar tüm tasarımlarımızı görebilirsiniz üstelik 12 ay taksit imkanıyla bütçenizi de yormazsınız.

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra sizlere kurulumunu yaptığımız sitelere makale yazma, SEO hizmeti, mobil uygulama gibi daha birçok hizmette sunulmaktadır. Bunlar için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
11000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Çanakkale'de websitenizi teslim ederken 1 yıl ücretsiz hosting, domain ve SSL sertifikasıda sağlamaktayız. Bunların yanında sınırsız limit kurumsal e-postanız da hediye olarak veriliyor. Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki hizmetlerimizden de faydalanmak isteyebilirsiniz. Detaylar için arayınız.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

3500/ Aylık

Profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti alarak Google reklamlarınızda tasarruf sağlar ve kitlenizi genişletirsiniz.

teknik destek web site

Teknik Destek

3500/ Yıllık

Web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Firmamızdan web siteniz için yıllık teknik destek alabilirsiniz. (Mesai saatleri içerisinde)

seo hocası

SEO Dersleri

6500/ Saat

WhiteSEO Bilişim uzmanlarından SEO dersleri alarak kendi web sitenizin hızla yükselişini sağlayabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

3250/ Aylık

Sosyal medya reklamlarını yönetmekte zorlanıyor musunuz? White SEO Bilişim'den destek alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır