Google Reklam Yönetimi - WhiteSeo

Google Reklam Yönetimi

ads reklam uzmanı

White SEO Google’da vermiş olduğu reklam yönetimi hizmetleri ile size yüksek reklam maliyetlerinden korur. Gereksiz anahtar kelimeler, gereksiz lokasyonlarda yapılan reklamlar veya yetersiz reklam kampanyalarından uzak durmanızı sağlar. Yüksek verimli reklamlara erişmek için Google Ads’de mutlaka bir uzmandan destek almalısınız.White Seo bu desteği sadece %10 komisyon oranı ile sağlıyor. Bu oranın çok daha üzerinde verim sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

google reklam yönetimi fiyatları

Reklam Yönetimi Fiyatları

Google Adwords reklam yönetimi kesenizi veya firmanızı doğrudan etkileyen bir hizmettir. Bu nedenle büyük bir hassasiyetle müşteri kitlenize ekonomik ve etkili yoldan ulaşmanız sağlanır. Adwords yönetimi fiyatları aylık reklama harcanan bütçeye göre değişkenlik gösterir.

ads yönetimi

Silver Paket

3500/ Aylık

Aylık reklam bütçesi 10.000₺'yi aşmayan işletmeler için en ideal seçimdir.

ads yönetimi

Gold Paket

6000/ Aylık

Aylık reklam bütçesi 40.000₺'yi aşmayan işletmeler için en ideal seçimdir.

ads yönetimi

Platinium Paket

9000/ Aylık

Aylık reklam bütçesi 100.000₺'yi aşmayan işletmeler için en ideal seçimdir.

Adwords Yönetiminde Püf Noktalar

Google Adwords oldukça detaylı ve karmaşık bir platformdur. Bu nedenle Google'da reklam vermek için bir profesyonelden destek almanız firma prestijinizi ve bütçenizi korur. Yönetim stratejisinde onlarca detay bulunsa da en önemlilerini şöyle listeleyebiliriz;
• Kampanya hedef ayarları
• Zaman ayarları
• Konum ayarları
• Anahtar kelime ayarları
• Eşleme ayarları

Tüm bu hassas ayarların doğru yapılmasının ardından reklam bütçenizi verimli kullanmaya başlarsınız. Listede belirtilen unsurların yanı sıra uzman dokunuşu gerektiren yaklaşık 40 farklı etken vardır. Bunlardan biri de web sitenizin gerekli optimizasyonlara sahip olmasıdır.
Reklam yönetimini bütünüyle teslim alarak sınırlı bütçe ile maksimum verimi hedefleyen firmamız Google Adwords yönetimi hizmetlerini kapsamlı şekilde verebilir.

Reklam Yönetimi Öncesi ve Sonrası

Reklam yönetimlerinde profesyonellik en kritik husustur. Ne işe yaradığını bilmediğin bir buton Google Adwords'te binlerce liranızın boşa gitmesi ile sonuçlanabilir. Hizmet sağladığımız tüm müşterilerimizde sonuç aşağıdaki gibidir.

google reklam yönetimi öncesi
google reklam yönetimi sonrası
Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar

Reklam Yönetimi Sonrası Ne Kazanırsınız?

White SEO Bilişim'in Google Adwords uzmanları arama motoru reklamlarınızı düzenli olarak optimize eder. Sonrasında gereksiz tıklamaların önüne geçerek müşteriye dönüşebilecek tıklamaların kazanımı sağlanır. Bu sayede reklam giderleriniz düşerken geliriniz artar. Bütçenizi sabit tutmamız sebebiyle reklam politikalarınız daha uzun süre ve daha etkin yayınlanacaktır. Hizmetin tamamlanmasını takiben reklam bütçeniz sabit kalırken firma gelirleriniz yaklaşık %40 artış gösterir.
Firmamız Adwords yönetimini %10 oranı ile sunar. Bu sayede profesyonel hizmet alırken bütçenize de katkı sağlamış olursunuz.