Teknik Destek - WhiteSeo

Teknik Destek

web sitesi destekleri

Siz de web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Yüzlerce farklı teknik konularda boğulmayın! White SEO Bilişim web sitesi teknik destek hizmeti ile günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Bu hizmette teknik desteğin yanı sıra danışmanlık ta sağlıyoruz. Siz de hemen 0850 3085017 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayın, siteniz için en iyi desteği alın.

web sitesi yaptırana teknik destek hediye

Web Sitesi Teknik Destek Fiyatları

Web siteniz için gerekli tüm veri tabanı ve içerik çalışmalarını yönetebiliriz. Aşağıdaki fiyatlar dahilinde tarafınıza bir müşteri temsilcisi atanır ve aynı gün hizmete başlarız. Siz de büyüyen sanal platformların hızına yetişmek için bu desteği alabilirsiniz.

teknik destek web site

Silver Paket

3500/ Aylık

Bu hizmette firmamız mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi aracılığıyla danışmanlık hizmeti verir. Web sitenizin trafiğinin artması amacıyla yapmanız gereken iyileştirmelerin bilgisi sizlerle paylaşılır. Ayrıca veri tabanı hata kontrolleri yapılır.

teknik destek web site

Gold Paket

7500/ Aylık

Gold paketimizde teknik destekler tarafımızca sağlanır. Web site trafiğinizin artması ve site hatalarının giderilmesi sağlanır. Web sitenizin iyileştirilmesi amacı ile 1 müşteri temsilcisi tarafınıza atanır. Ayrıca aylık trafik artış raporları sunulur.

teknik destek web site

Platinium Paket

10000/ Aylık

Platinium paketimizde tüm iki pakette bulunan hizmetler bulunur. Bunların yanı sıra 50 anahtar kelimeniz için Google arama motorunda ilk sayfaya yerleşme garantisi verilir. Web adresinizin ilk sayfaya yerleşimi yaklaşık 6 ay kadar sürebilir.

Web Sitesi Destek Öncesi ve Sonrası

Teknik destekler sonrası olacak değişimleri gözlemleyin...

teknik destekten önce web geliştirme
web sitesi için teknik destek almak
Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar