Sinop Web Tasarım Kampanyaları - WhiteSeo

Sinop Web Tasarım Kampanyaları

sinop web sitesi yapan firmalar

WhiteSEO Bilişim Sinop web tasarım firmaları arasından yazılımcı kadrosu, SEO uzmanları, teknik ekibi ve profesyonel yöneticileri ile fark yaratmaktadır. Sinop’un ilk kurumsal web tasarım ajansı olmanın ayrıcalığı ile sizde web sitenizi bize yaptırmak ister misiniz? Size özel kampanyamızda ücretsiz 12 ay teknik destek ve 12 taksit imkanı sunuyoruz.

Sinop Web Tasarım Fiyatları

Sizleri düşündüğümüz için Sinop web sitesi fiyatlarını en asgari seviyelere indirerek işletmenizi internet ortamına taşımayı hedefliyoruz. Paragrafın altına Sinop web tasarım ücretleri ile beraber çalışma yaptığımız sektörleri görmeniz mümkün. Hem sektörünüze hem bütçenize uygun paketlerimizi inceleme imkanı sunuyoruz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

5000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

6000/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal website ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

11000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

20000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Hemen hemen her sektör için Sinop profesyonel web tasarım hizmetlerini verirken üstün başarı ve müşteri memnuniyetini gayemiz biliriz. İş dalınızın ne olduğunun bizim için önemi olmayıp aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Sayfa düzenlemelerinden tutun diğer tüm sorunlarınız için 12 aylık ücretsiz teknik desteği Sinop’ta web sitesi yapımı hizmetiyle birlikte veriyoruz. Bizimle çalışmanız internet siteniz için en doğru tercih olacaktır.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

Sitenizin sunucu özellikleri arasından en önemlileri olan CSS, HTML kodlarını site hızınızı artırmak için yazılımcı ekibimiz gece gündüz demeden çalışır. Bu yazılımlar sayesinde siteniz sadece hızlı olmaz ayrıca en tepe sayfalarda gözükür.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Sitenize yönelik çalışmalarımızın tamamında en dikkat ettiğimiz husus SEO uyumlu olmasıdır. Çalışmalarımız sayesinde tek Google'a göre değil, Yandex, Bing vb. tarayıcıların tamamında dilerseniz ilk sayfalarda olabilirsiniz.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Sitenizin içeriğinde yapacağımız tasarımların arasından grafik tasarımını da web tasarımcısı unvanımızla en iyi biz yaparız. Tüm içerikler tarafımızca hazırlanır ancak sizin özel isteklerinizi dikkate alırız.

mobil uyumlu web site

Responsive

Rakibimiz olan web sitesi yapan firmalar sadece mobil uyumlu temalar kullanarak sitenizin kurumsallığını kaybederler. Bizler ise masaüstüyle beraber mobil uyumlu çalışmalar yaparak web sitenize responsive görünüm kazandırmaktayız.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Modern çağa uygun web sitesi tasarlamak için PHP değerlerinin en yeni versiyonlarıyla düzenlemeler yapıyoruz. Firma bünyemizde çalışan web developer (web geliştirici) arkadaşlarımız bu sektörün en iyileridir.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Sinop Web Tasarım Firmaları Öncüsü

Size profesyonel web sitesi yaptırmak istiyorsanız Sinop’ta kurumsal web tasarım ajansı olan WhiteSEO Bilişim sizin için Merkez, Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek, Gerze, Saraydüzü ve Türkeli ilçelerinde gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Tüm bilgileri aşağıdaki buton sayesinde yada bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda Söylenenler

Siz de firmamıza yorum yaparak bir sonraki müşterimizin WhiteSEO Bilişim hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar
sinop web site ücreti

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

Bizde yani WhiteSEO'da yaptıracağınız sitenin tamamen size göre ayarlanmış bir kullanıcı ara yüzü ile özel bir wordpress teması olur. Ayrıca size hediye edeceğimiz teknik destekle en ufak bir sorun dahi yaşamazsınız.
Yapacağımız entegrasyonlarla e-ticaret siteniz işletmenizin karını katlar. Bu siteye yerleştireceğimiz özel eklentiler sorunsuz çalışarak ticaretiniz her geçen gün büyür. Sizde bize ulaşarak tüm detaylı bilgileri öğrenip kafanızdaki sorulardan kurtulabilirsiniz. Bulunduğunuz sektördeki bilgiler harici sizden isteyeceğimiz verileri bize ulaştırmanızın ardından ortalama 4 gün içinde anahtar teslim web sitesi yapımı hizmeti veriyoruz. Sayısını dahi bilinmeyen binlerce tema arasından en özellerini sizin için seçiyoruz.

Sitenize kurulumun yanı sıra SEO, reklam yönetimi, makale yazma, teknik destek hizmetlerimiz ile her konuda sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Böylelikle ilerleyen aşamalarda da sizi yalnız bırakmıyoruz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
11000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Kampanyamıza özel domain, hosting ve tema tema ücretlerini biz karşılıyoruz. Ayrıca sitenizin arama motorlarında ilk sırada gözükmesini istiyorsanız, SEO hizmetimize de görmek isteyebilirsiniz. Keza var olan siteniz içinde reklam yöneticiliği, teknik destek, ve SEO hizmetlerimizi sizlerin önüne getiriyoruz.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

3500/ Aylık

Doğru bir reklam yönetimi ile Google reklamlarınızdan maksimum verim almak istiyorsanız bizler buradayız.

teknik destek web site

Teknik Destek

3500/ Yıllık

Sizin iş yoğunluğunuzdan web sitenizi yönetmekte zorlandığının farkında olarak 1 yıllık teknik destek paketimizle dilerseniz internet sayfanızı biz yönetelim.

seo hocası

SEO Dersleri

6500/ Saat

WhiteSEO BilişimSEO uzmanlarımızdan alacağınız dersler ile kendi web sitenizi süratle yükseltebilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

3250/ Aylık

Sizin sosyal medya reklamlarınız bizim tarafımızdan yönetilmesi ile en geniş ve doğru kitlelere ulaşmanız kolaylaşır.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır