Sosyal Medya Reklamları - WhiteSeo

Sosyal Medya Reklamları

sponsorlu sosyal medya reklamı yapan şirketleri

Firmamızın temel özelliği Türkiye’nin en güvenilir SEO ajansı olmasıdır. SEO hizmetini ücret iade garantili sunabilen WhiteSEO Bilişim her yıl onlarca firmanın büyümesinde rol alır. Arama motoru optimizasyonu olarak ta adlandırılan SEO hizmeti büyümek isteyen her şirketin veya işletmenin başarı anahtarıdır. Siz de sahibi olduğunuz şirket veya işyerinin müşteri potansiyelini hızla artırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

sosyal medya reklamı şirketleri

Sosyal Medya Reklam Fiyatları

WhiteSEO Bilişim sosyal medya reklam fiyatlarını belirlerken belirli oranlar dahilinde çalışır. Bu oranlar genellikle aylık sosyal medya reklamı harcamanızın %10'una tekabül eder. Aşağıdaki paketlerin tamamı aynı hizmet kalitesini ve destekleri kapsar. Fiyatlamadaki en büyük etken reklam harcamanızdır.

reklam sosyal medya

Silver

6000/ Aylık

Ayda 4 grafik tasarım

Tam reklam yönetimi

Hedef kitle odaklı

Yılda 1 video çekimi

reklam sosyal medya

Gold

7000/ Aylık

Ayda 8 grafik tasarım

Tam reklam yönetimi

Hedef kitle odaklı

Yılda 2 video çekimi

reklam sosyal medya

Premium

14000/ Aylık

Ayda 8 grafik tasarım

Tam reklam yönetimi

Hedef kitle odaklı

Ayda 1 video çekimi

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar

Web site yapımında daha düzenli destek veren firma görmedim. Özellikle Burak beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Deniz Ç.
Deniz Ç.
İş Adamı
Generic selectors
Post Type Selectors

Sosyal Medya Yönetimi

Sponsorlu reklam yönetiminizi ücretsiz almanız da mümkün. WhiteSEO Bilişim sosyal medya yönetimi hizmeti alan müşterilerine sponsorlu reklam yönetimlerini ücretsiz verir. Bu sayede sponsorlu reklamlar için ek ücret ödemezsiniz. Günümüzün trendi olan sosyal medya mecralarında geniş bir yer kaplamak için her iki hizmeti de içinde kapsayan sosyal medya yönetimi desteğini almanız tavsiyemizdir.