Sosyal Medya Reklamları - WhiteSeo

Sosyal Medya Reklamları

sosyal medya ajansı

Firmamızın temel özelliği Türkiye’nin en güvenilir SEO ajansı olmasıdır. SEO hizmetini ücret iade garantili sunabilen WhiteSEO Bilişim her yıl onlarca firmanın büyümesinde rol alır. Arama motoru optimizasyonu olarak ta adlandırılan SEO hizmeti büyümek isteyen her şirketin veya işletmenin başarı anahtarıdır. Siz de sahibi olduğunuz şirket veya işyerinin müşteri potansiyelini hızla artırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

sponsorlu sosyal medya reklamcılığı

Sosyal Medya Reklam Fiyatları

WhiteSEO Bilişim sosyal medya reklam fiyatlarını belirlerken belirli oranlar dahilinde çalışır. Bu oranlar genellikle aylık sosyal medya reklamı harcamanızın %10'una tekabül eder. Aşağıdaki paketlerin tamamı aynı hizmet kalitesini ve destekleri kapsar. Fiyatlamadaki en büyük etken reklam harcamanızdır.

reklam sosyal medya

Silver

9000/ Aylık

Ayda 4 grafik tasarım

Tam reklam yönetimi

Hedef kitle odaklı

Yılda 1 video çekimi

reklam sosyal medya

Gold

10000/ Aylık

Ayda 8 grafik tasarım

Tam reklam yönetimi

Hedef kitle odaklı

Yılda 2 video çekimi

reklam sosyal medya

Premium

30000/ Aylık

Ayda 8 grafik tasarım

Tam reklam yönetimi

Hedef kitle odaklı

Ayda 1 video çekimi

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Sosyal Medya Yönetimi

Sponsorlu reklam yönetiminizi ücretsiz almanız da mümkün. WhiteSEO Bilişim sosyal medya yönetimi hizmeti alan müşterilerine sponsorlu reklam yönetimlerini ücretsiz verir. Bu sayede sponsorlu reklamlar için ek ücret ödemezsiniz. Günümüzün trendi olan sosyal medya mecralarında geniş bir yer kaplamak için her iki hizmeti de içinde kapsayan sosyal medya yönetimi desteğini almanız tavsiyemizdir.

webtasarım hizmeti al
Diğer Hizmetlerimiz

Türkiye'nin her yerinden web tasarım ve SEO hizmeti alabileceğiniz ve işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda dijital dünya ile alakalı herşeyi WhiteSEO'da bulabilirsiniz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

web site yapımı

Web Tasarım

Binlerce web tasarım örnekleri
11000/ başlayan fiyatlarla

Sektörünüze uygun websiteleri