Bursa Web Tasarım Kampanyaları Fiyatları - WhiteSeo

Bursa Web Tasarım Kampanyaları

bursa web tasarım firmaları

Bursa’da web sitesi olmayan kalmasın diye White SEO Bilişim Bursa web tasarım hizmetlerinde yılın kampanyasını sunuyor. Kurumsal tasarımlara sahip özel web siteleri için bize ulaşabilirsiniz. Bizi Bursa web sitesi yapan firmalardan ayıran en önemli özellik teslim sonrası verdiğimiz 1 yıl ücretsiz destektir.

Bursa Web Tasarım Fiyatları

2000₺'den başlayan Bursa web tasarım ücretleri ile firmamız küçük esnaftan kurumsal şirketlere kadar tüm sektöre cevap verebilir. Aşağıdaki bölümden bütçenize uygun bir tercih yaparak örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

5000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

6000/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal website ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

11000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

20000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Web Tasarımda Sektörel Çalışmalar

Bursa'da web sitesi örnekleri ile taslak sunabilen tek kuruluş White SEO Bilişim'dir. Bu hizmet sayesinde sitenizi yaptırmaya karar vermeden bittiğinde nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olursunuz. Aşağıdaki bölümden sektörünüzü seçerek web tasarım örneklerimize ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Firmamız Bursa'da web sitesi yaptırmak isteyen her müşterisine kesintisiz desteği 1 yıl boyunca sağlar. İster web sitenizi 1 yıl boyunca güncelleyin, isterseniz yeni bölümler ekletin tamamı ücretsiz.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

Sitenize ait sunucu özelliklerinden CSS, HTML gibi kodların tamamına varıncaya kadar site hızınızı en iyi şekilde yapılandırmak için düzenlemeler yapılmaktadır. Bu sayede siteniz daha ön plana çıkar.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Web sitesini yaptırıp yayına almak sizce yeterli mi? Firmamız Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında yüksek verim alacak organik çalışmalar yaparak web site trafiğinizin gelişmesini kolaylaştırır.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Bir web sitesinin grafik tasarımları kullanıcı açısından olduğu kadar firma prestijiniz içinde oldukça önemlidir. Bu nedenle profesyonel grafik tasarımcı kadromuz yapım aşamasında özel çalışmalar yürütür.

mobil uyumlu web site

Responsive

Logonuzdan sayfa yerleşimine, görsellerden videolara kadar tüm çalışmalarımız Bursa firmalarının mobil ve masaüstü versiyonunda aynı verimi alması üzerine kuruludur.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Web sitenizin bir robot gibi kusursuz çalışması veritabanı ile oldukça ilgilidir. PHP veritabanının 7 ve 8 sürümlerini kullanan firmamız kusursuz işleyen web site tasarımları sunar. Üstelik ücretsiz.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Bursa Web Tasarım Firmaları Öncüsü

Biz neden öncüyüz? Bu durumu bizden hizmet alan müşterilerimizin yorumlarından okuyabilirsiniz. Verilen hiç bir hizmeti yarıda bırakmayıp yıllarca takibini sağlayan firmamız Bursa'da web sitesi yapan firmalar arasından güven değeri ile öne çıkar. Merdiven altı hizmetler yerine profesyonel web developer kadrosu ile yola çıkmak şirket veya kurumunuza prestij sağlar.

Hakkımızda Söylenenler

Siz de firmamıza yorum yaparak bir sonraki müşterimizin WhiteSEO Bilişim hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar
bursa kurumsal web tasarım şirketleri

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

White SEO Bilişim Bursa'da web tasarım işlemlerini genellikle WordPress veritabanı ile sağlar. Şirketimizden çok talep edilen hizmetler şunlardır
• E-Ticaret Siteleri
• Kurumsal Siteler
• Blog Siteleri
• Ticari Siteler
• Forum Siteleri
• Kişisel Siteler

Firmamız web tasarımların yanı sıra birçok kapsamlı destekler de verir. SEO, makale yazarlığı, mobil uygulama geliştirme ve çok daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
11000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Web sitenizin reklam çalışmalarından sosyal medya yönetimlerine kadar Bursa'nın ihtiyacı olan tüm desteleri veririz. SEO derslerimizden faydalanarak web sitenizi daha etkin kullanabilir veya sponsorlu reklam çalışmalarının yönetimini firmamıza devredebilirsiniz.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

3500/ Aylık

Google Ads kullanarak reklam çalışmalarında Google'da üst sıralarda yer alabilirsiniz.

teknik destek web site

Teknik Destek

3500/ Yıllık

Bize yaptırmasanız dahi web siteniz içi firmamızdan teknik destek alabilirsiniz.

seo hocası

SEO Dersleri

6500/ Saat

SEO'ya meraklı mısınız? Uzmanından ders alarak yükselişi gözlemleyin.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

3250/ Aylık

Müşteri kitleniz sosyal medyada mı? Profesyonel reklam yönetimi alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır