Sosyal Medya Yönetimi - WhiteSeo

Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya yönetim platformu

Günümüzün en çok rağbet gören hizmetlerinden olan sosyal medya yönetimi ile Instagram, Facebook, Twitter ve TikTok benzeri platformlarda dev kitlelere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya platformlarındaki takipçi kitlelerinizi hızla büyütmek için WhiteSEO Bilişim’den destek alabilirsiniz. Firmamız bu hizmeti özgün tasarımlar ve farklı fikirler ile birleştirerek hedeflediğiniz kitleye ulaşmanızı kolaylaştırır. Bu hizmeti alarak kazanacaklarınız;

• Takipçi kazanımı

• Yüksek etkileşim

• Reklam gelirlerinizin artması

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları

Aşağıdaki listeden sosyal platformlara eğilimize göre bir paket seçerek kitlenizi büyütmeye hemen başlayabilirsiniz.

sosyal medya şirketi

Tek Platform

8000/ Aylık

Bu pakette seçeceğiniz tek sosyal medya mecrası için çalışma yaparız. Organik ve düzenli takipçi veya izlenme artışını gözlemlersiniz.

sosyal medya şirketi

İki Platform

14000/ Aylık

Bu pakette seçeceğiniz iki sosyal medya mecrası için çalışma yaparız. Organik ve düzenli takipçi ve izlenme artışını gözlemlersiniz.

sosyal medya şirketi

Tüm Platformlar

29000/ Aylık

Tüm sosyal medya platformlarında adınızdan söz ettirmek için alacağınız en kapsamlı pakettir. Tamamı gerçek takipçiler ile sonuç verir.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile sosyal medya reklam yönetimi farklı hizmetlerdir. Sosyal medya yönetiminde reklam ücreti ödemeden sizi istikrarlı takip eden bir kullanıcı kitlesine erişirsiniz. Reklam yönetiminde ise anlık sponsorlu reklam çalışmaları yaparak geri dönüşler alırsınız.
Firmamız sosyal medya yönetimleri sunduğu firmalar için reklam yönetimlerinden ayrıca ücret talep etmez. Sosyal mecralarda sadece sponsorlu gönderiler ile var olmak için sosyal medya reklamları sayfamızı aşağıdaki butonu tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

youtube geliştirme
Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar