SEO - WhiteSeo

SEO

seo uzmanı

Firmamızın temel özelliği Türkiye’nin en güvenilir SEO ajansı olmasıdır. SEO hizmetini ücret iade garantili sunabilen WhiteSEO Bilişim her yıl onlarca firmanın büyümesinde rol alır. Arama motoru optimizasyonu olarak ta adlandırılan SEO hizmeti büyümek isteyen her şirketin veya işletmenin başarı anahtarıdır. Siz de sahibi olduğunuz şirket veya işyerinin müşteri potansiyelini hızla artırmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

ücret iade garantili seo

SEO Fiyatları

Her şeyden önce merdiven altı SEO şirketleri ile aranıza bir adım mesafe koyun. Hiçbir teminat veya sözleşme olmadan sunmaya çalıştıkları ve çoğu başarısız sonuçlanan SEO destekleri yerine kapsamlı ve garantili SEO hizmeti almaya ne dersiniz? WhiteSEO Bilişim'in SEO hizmet ücretleri şöyle listelenir;

seo ücretleri

Ekonomik SEO

9900/ Aylık

Sıralama yükselişi garantisi

Sözleşmeli işleyiş

Aylık trafik artış raporu

Size ait müşteri temsilcisi

Kolay seviye anahtar kelime çalışması

İç bağlantı strateji geliştirme

Hız optimizasyonları

Sözleşmeden dönebilme imkanı

seo ücretleri

Standart SEO

16900/ Aylık

Sıralama yükselişi garantisi

Sözleşmeli işleyiş ve haftalık rapor

Orta seviye anahtar kelime çalışması

Hız optimizasyonları

Dış bağlantı kazanımları

İç bağlantı strateji geliştirme

Size ait müşteri temsilcisi

Sözleşmeden cayma imkanı

seo ücretleri

Premium SEO

29900/ Aylık

Sıralama yükselişi garantisi

Sözleşmeli işleyiş ve haftalık rapor

Zor seviye anahtar kelime çalışması

Hız optimizasyonları

Dış ve iç bağlantı geliştirme

Kapsamlı PR çalışması

Size ait müşteri temsilcisi

Sözleşmeden cayma imkanı

SEO Nedir?

SEO; İngilizce dilinde Search Engine Optimization olarak adlandırılmış bir arama motoru optimizasyon yöntemidir. Bu yöntem ile işleme alınan web siteleri Google, Yandex ve Bing gibi dev arama motorlarında reklama ihtiyaç duymadan üst sıralarda yer alır. Bu hizmeti kullanan şirketler aldıkları trafikleri nakde çevirerek ticari kazanç sağlarlar. WhiteSEO Bilişim ve benzeri firmalar ile anlaşmalar yaparak bu hizmeti kendi web siteniz için alabilirsiniz. SEO hizmet sözleşmeleri yıllık olarak yapılır.

seo analizi

SEO Analizi ve Önemi

Arama motoru optimizasyonları analiz ile başlar. Detaylı bir analiz yapmadan SEO hizmeti veren firmaların aksine WhiteSEO Bilişim ekibi müşterileri ile sözleşme sürecine başlamadan birçok analiz yapar. Bu analizleri listeleyecek olursak;
• Rakip hız analizleri
• Rakip dış bağlantı analizleri
• Rakip otorite analizleri
• Rakip makale analizleri
• Rakip veritabanı analizleri
• Anahtar kelime boşlukları
Tüm bu raporların çıkarılmasının ardından rakiplerimizi tanır ve bir SEO stratejisi belirleriz. Akabinde web site trafiğinizi artırmaya başlarız.

SEO Hizmet Sözleşmesi

Bizi biz yapan en önemli etken yasa ve yönetmeliklere bağlı hizmet vermemizdir. Bu nedenle SEO hizmet sözleşmemizi kamuoyu ile paylaşırız. Siz de imzalayacağınız sözleşmeyi önceden inceleyebilir ve hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar