Tekirdağ Web Tasarım Firması & Fiyatları - WhiteSeo

Tekirdağ Web Tasarım Çözümleri

tekirdağ web tasarım firmaları

Profesyonel, kullanıcı dostu ve estetik açıdan çekici bir web sitesi oluşturmanın adresi Tekirdağ web tasarım hizmetleriyle WhiteSEO Bilişim oluyor. 1 yıl ücretsiz teknik destek ve 12 ay taksit imkanıyla farkımızı ortaya koyuyoruz. Tekirdağ’da website örneklerimizi görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ'ın En İyi Websiteleri

Tekirdağ'da işletmenizin dijital dünyadaki yüzünü belirlemek istiyorsanız, binlerce web tasarım örnekleri sunduğumuz seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki bölümden sektörünüzü seçerek zevkinize uygun bir şablon seçin ve internet sitenizi birlikte oluşturmaya başlayalım.

Tekirdağ Web Tasarım Fiyatları

Firmamız Tekirdağ websitesi fiyatlarını en cazip şekilde müşterilerine sunuyor. Ortalama web tasarım fiyatları Tekirdağ'da 6000 TL'nin üzerindeyken ajansımız sizlere 2000 TL'den başlayan website örneklerini düzenledi. Hosting ve domain ücreti dahil fiyatlarımızı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

5000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

7500/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal website ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

11000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

20000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Referanslarımız

WhiteSEO Bilişimin yüzlerce referansından başlıca olanları sizler için sıraladık.

Tekirdağ Web Tasarım Firmaları Öncüsü

Kurumsal bir görüntü için web sitenizin kaliteli olması ve kullanıcıları yormayan tasarımlarla hedefe götürmesi gerekmektedir. WhiteSEO, Tekirdağ web tasarım firmaları arasında kaliteyi cazip fiyatlarla sunmasıyla fark yaratmaya devam ediyor. Kullanıcı dostu bir arayüz, çekici bir estetik, kaliteli içerik, etkili SEO stratejileri ve mobil uyumluluk temellerini baz alarak çalışmalarımızı yaptığımız için sektörde öncü konumdayız.

web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Ajansımız prensip olarak websitenizi yaptıktan sonra düzenli olarak yedeklemelerinizi ve bakımlarınızı 1 yıl ücretsiz teknik destek kapsamında sağlamaktadır. Ayrıca ufak düzenlemeleriniz de buna dahil olarak sağlanır.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

Müşterilerimize temiz kod yapısı ile hazırlanmış websitesini teslim ederek hızlı ve güvenilir bir kullanıcı deneyimi sağlarız. Html ve Css kodlarını açık kaynak olarak sunarken dilediğiniz zaman site yedeğinizi de sizlere sağlayabiliriz.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Tüm web tasarımlarımız SEO uyumlu bir altyapıya sahiptir. Ticari ilişkilerinizi genişletmek için arama motorlarına göre optimize edilmiş bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Gerekli alt yapıyı desteğini WhiteSEO verir.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Tekirdağ'da ajansımız grafik tasarımı konusunda kurumsal kimlik tasarımlarınızdan logo tasarımına kadar özgün içeriklerle sizlere destek sağlıyor. Fark yaratan tasarımlarımızı websitesi örneklerimizden görebilirsiniz.

mobil uyumlu web site

Responsive

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, insanlar artık çoğunlukla mobil cihazlar aracılığıyla internete erişmektedir. Mobil uyumlu web tasarımı olmazsa olmaz konumda olduğundan ajansımızın tüm tasarımları Responsive olarak düzenlenir.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Tekirdağ'da dinamik bir websitesi yapan firma oldukça azaldı. Müşterilerimizin seçtiği tasarımlara göre en güncel PHP altyapısını sağlayarak güvenli bir altyapı ve veritabanı oluşturuyoruz.

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı
tekirdağ web tasarımı

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

Bir web sitesi, potansiyel müşterilerinizle ilk etkileşimi sağlayan bir araçtır. İnsanlar, web sitenize geldiklerinde kullanıcı deneyimine ve tasarıma dayalı olarak hızla bir değerlendirme yaparlar. Bu nedenle, sektörünüzle uyumlu ve profesyonel bir web tasarımına sahip olmak büyük bir önem taşır.
Tekirdağ web tasarım ajansımızdan hizmet almanın avantajlarını sıralayacak olursak;
• Profesyonel grafikerler ve tasarımcı avantajı
• Kredi kartına 12 ay taksit
• 1 yıl ücretsiz teknik destek
• Hosting,SSL ve Domain 1 yıl ücretsiz
• Logo ve kurumsal kimlik tasarımı avantajı

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra sizlere kurulumunu yaptığımız sitelere makale yazma, SEO hizmeti, mobil uygulama gibi daha birçok hizmette sunulmaktadır. Bunlar için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
11000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Tekirdağ'ın website kurma adresi olan firmamız, sizlerin dijital dünyaya ilk adım atmasını sağlamak için internet sitenizi kurar. Sonrasında ise yalnız bırakmamak adına ticari ilişkilerinizi geliştirmek ve reklam yönetimi gibi konularda da entegre olmanızı sağlar. Unutmayınız ki dijital dünya web siteniz, sosyal medya yönetiminiz ve reklam yönetiminizle bir bütün oluşturur.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

3500/ Aylık

Profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti alarak Google reklamlarınızda tasarruf sağlar ve kitlenizi genişletirsiniz.

teknik destek web site

Teknik Destek

3500/ Yıllık

Web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Firmamızdan web siteniz için yıllık teknik destek alabilirsiniz. (Mesai saatleri içerisinde)

seo hocası

SEO Dersleri

6500/ Saat

WhiteSEO Bilişim uzmanlarından SEO dersleri alarak kendi web sitenizin hızla yükselişini sağlayabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

3250/ Aylık

Sosyal medya reklamlarını yönetmekte zorlanıyor musunuz? White SEO Bilişim'den destek alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır