Kastamonu Web Tasarım Kampanyaları - WhiteSeo

Kastamonu Web Tasarım Kampanyaları

kastamonu hazır web site

WhiteSEO Bilişim Kastamonu web tasarım firmalarına yön vermek için sektörlere özel işlemler ve 12 taksit imkanı tanıyoruz. Hayallerinizdeki siteye kavuşmanız için Kastamonu’nun kurumsal web tasarım ajansı sıfatımızla gereken tüm çalışmaları yapıyoruz.

Kastamonu Web Tasarım Fiyatları

WhiteSEO Kastamonu web sitesi fiyatlarını uygun seviyelere çekerek tüm piyasayı şekillendirir. Aşağıda hazırladığımız listede Kastamonu web tasarım ücretleriyle beraber çalışmalarımızın tüm seçeneklerini de göreceksiniz. Ödeme planınıza uyan seçeneği seçerek örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

ekonomik web tasarım fiyatları

KOBİ Web Siteleri

5000/ Lisanslı

Küçük işletmeler için ideal

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

ekonomik web tasarım fiyatları

Ekonomik Web Tasarım

6000/ Lisanslı

Responsive Temalar

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık Ücret Yok

kurumsal website ücretleri

Kurumsal Web Sitesi

11000/ Lisanslı

Kurumsal Web Tasarımı

1 Yıl Teknik Destek

Yıllık ücret yok

uzman web sitesi ücretleri

Profesyonel Web Sitesi

20000/ Lisanslı

Profesyonel Altyapı

1 Yıl Teknik Destek

Responsive Temalar

Şirket bünyemizde bulunan uzman ekibimizle Kastamonu profesyonel web tasarım hizmetlerini en iyi şekilde veriyoruz. Bulunduğunuz iş dalına uygun web siteleri incelemek için aşağı yerleştirdiğimiz örnekleri incelemek isteyebilirsiniz.

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

12 taksit imkanımız sayesinde Kastamonu’da web sitesi yapımı hizmeti ödeme kolaylığına kavuştu. İnternet sitesi içi en iyi ve en doğruyu bizimle keşfedin.

temiz kodlu web sitesi

Temiz Kod Yapısı

Temiz kodlama tekniğimiz ile CSS, HTML gibi kodların tamamını uzman arkadaşlarımız site hızınızı artırmak için yaparlar. Yalnız site hızınız artmaz en ön planda olmanın alt yapısı da kurulmuş olur.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Sadece tasarımsal olarak değil siteniz SEO uyumlu olacak şekilde ayarlanmakta olup en iyi kurumla teslim edilmektedir. Yapılan ayarlamalar tek Google'a göre değil Yandex, Bing ve diğer tüm internet tarayıcılarına göre yapılır.

web sitesi için grafik tasarım

Grafik Tasarım

Tüm ayarlamalardan sonra grafik tasarımını da web tasarımcısı kimliğimizle yapıp sitenizi teslim ediyoruz. Sadece özel ürünler hariç tüm işlemler bizim kontrolümüzde yapılır.

mobil uyumlu web site

Responsive

Bizim haricimizde web sitesi yapan firmalar tamamen mobil odaklı çalışmalar yaparlar. Biz ise hem mobil hem masaüstü uyumlu ayarlamalar ile internet sitesine responsive kimlik kazandırıyoruz.

php website

Güncel PHP Altyapısı

Vizyonumuz ile PHP değerlerini en yeni olanlarını kullanarak sitenize yenilik kazandıryoruz. Ekip arkadaşlarımız olan web developerlar (web geliştirici) her saniye sizin için çalışırlar.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Kastamonu Web Tasarım Firmaları Öncüsü

İşletmenize profesyonellik katmak için Kastamonu’da kurumsal web tasarım ajansı olan WhiteSEO Bilişim firması sizin için Abana, Cide, İnebolu, Tosya, Daday, Merkez, Pınarbaşı, Çatalzeytin, Küre, Taşköprü, Şenpazar, Devrekani, Doğanyurt, Azdavay, Ağlı, Araç, Bozkurt, Hanönü, İhsangazi ve Seydiler ilçelerinin tümünde her saniye hizmet verir. Bu ilçelerin herhangi birinde işletme sahibi iseniz daha detaylı bilgi için bizi arayın.

Hakkımızda Söylenenler

Siz de firmamıza yorum yaparak bir sonraki müşterimizin WhiteSEO Bilişim hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı

Web tasarımında çok başarılılar tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

Rabia K.
Rabia K.
İşyeri Sahibi

Web sitemi 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler. 1 haftada yayınlayabildiler. Web sitesi ile ilgili problem yok ama 3 gün gecikme yüzünden kıymet verdiğim bi müşterime web sitemiz henüz yok demek zorunda kaldım. Tavsiyem daha hızlı olmanız…

Metin D.
Metin D.
Tacir

Seo dersleri aldım. Yaklaşık 8 ay kadar sürdü. Sonrasında kendi web sitemi profesyonel şekilde kendim kurabildim. Uzmanınız Ali beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ferhat H.
Ferhat H.
Web Developer

Bir web sitem var. 3 firma değiştirdim. Sonuncusu Whiteseo’ydu. Biraz uğraştırdım ama güzel bitirdik teşekkürler. 🙂

Ahmet C.
Ahmet C.
Yazar
kastamonu web tasarım fiyat

White SEO ile Web Sitenizi Oluşturun

WhiteSEO Bilişim olarak iş planınıza uygun olan wordpress teması üzerine gerekli ve kullanışlı kullanıcı ara yüzleri yerleştirerek web sitesi oluşturma görevini üstleniyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an ücret ödemeden 1 yıllık teknik destekte bulunarak garantili hizmet sunuyoruz
İlçenizde sınırlı kalmadan tüm ülke bazında ticaret yapabilmeniz için e-ticaret sitesi kurulumu yapmaktayız. Kurulumunu yaparken arka plana yerleştirdiğimiz eklentiler ile kullanımı ferah bir tasarım ortaya koyuyoruz. Bizleri arayıp projenizi ilettikten sonra tek yapmanız gereken gerekli verileri bize iletmek. Veriler bize ulaştıktan sonra ortalama 4 gün içinde anahtar teslim web sitesi hizmetini veriyoruz. Bu hizmetimizle sizde çok hızlı biçimde ticaretinizi büyütmek istemez misiniz?

Kurulumunu yaptığımız web sitenize sadece web tasarım hizmeti değil aynı zamanda makale yazma, SEO, teknik destek, reklam yöneticiliği gibi hizmetleri kolaylıkla size sunarız. Bunlar için gerekli tüm bilgiler sayfamızda mevcut olup yukarıda inceleyebilirsiniz.

seo ajansı

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
9900/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
11000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Fiyatlandırma yaparken domain, hosting ve tema ücretlerini dahil ederek, ek ücret ödemenizin önüne geçtik. Sitenizin sırlamasını artırmak için ayrıca SEO hizmetimiz, reklam yöneticiliği ve sosyal medya yönetimi hizmetlerini sizlere veriyoruz. Var olan bir site içinde bu hizmetler geçerli olup ticaretinizi büyütmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

3500/ Aylık

Bizden alacağınız profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti Google reklamlarınız son derece verimli ve kazançlı olabilir.

teknik destek web site

Teknik Destek

3500/ Yıllık

Web sitesini yönetmek ne kadar zor biliyoruz ancak bunu yıllık olarak bizden alacağınız paketle biz sizin işinizi kolaylaştırıyoruz.

seo hocası

SEO Dersleri

6500/ Saat

Bizden alacağınız SEO dersleri ile kendinizde sitenizin sırlamasını artırarak ön sayfalarda yer alabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

3250/ Aylık

Doğru sosyal medya yönetimi hem sitenizin hareket akışını hem kazanç artışını çok kolay sağlar. En doğru hizmeti yine bizden alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web sitesi nasıl yapılır