Tamirci Web Sitesi Örnekleri - WhiteSeo

Tamir-Bakım Web Sitesi Örnekleri

White Seo Bilişim tamirci website örnekleri ile tamir-bakım sektörüne özel web tasarımları geliştirdi. tamircilik web tasarım örneklerimizi görün.

Tamir - Bakım Sektörüne Özel Tasarımlar

WhiteSEO Bilişim teminat ve avantajları ile tamir ve bakım sektörüne renk katmak ister misiniz? İşte size özel hazırladığımız web site taslakları...

tamirci websitesi fiyatları

Tasarım 1

11000/
tamir bakım sektörüne özel internet sitesi kurulumu

Tasarım 2

11000/
tamir sektörü website fiyatları

Tasarım 3

11000/
tamirci internet sitesi fiyatları

Tasarım 4

11000/
tamir sekötürü web tasarım fiyatları

Tasarım 5

9000/
tamir sektörüne özel web tasarım örnekleri

Tasarım 6

10000/
tamirci web tasarımı örnekleri

Tasarım 7

9500/
tamir sektörü web tasarım örneği

Tasarım 8

5000/
tamirci için internet sitesi

Tasarım 9

5000/
tamir bakım sektörüne özel web tasarımları

Tasarım 10

17500/
tamir hizmetleri sektörü web tasarımları

Tasarım 11

15000/

Tamircilik Web Tasarım Örnekleri

Artan nüfusla birlikte tamir-bakım sektörü ciddi bir ivme kazanmıştır. Bu nedenle profesyonel tamir-bakım web sitesine ihtiyaç duyarlar. WhiteSEO'nun tamir-bakım web tasarım örnekleri yukarı bölümde fiyatları ile birlikte verilmiş olup bunları inceleyebilirsiniz.

İşletmemiz sizlerin potansiyel müşterilerine ulaşması içi tamir-bakım web sitesi yapımı desteği sunar. Bu desteği verirken titiz bir çalışma yürütürüz. Site içerisinde mutlaka sunulan hizmetler, başarılan işler, referanslar ve iletişim bilgileri gibi detaylara yer veririz. Ayrıca tamir-bakım web tasarımı uygulanmasında işletmenizi en iyi şekilde yansıtması için titiz bir seçim yaparak sizlerin kurumsal kimliğini yansıtmasına yardımcı oluruz.

Kurumsal web tasarım ajansı olarak sizlerin tamir-bakım internet sitesine sahip olması için tüm gerekli hususlara özen veririz. Bunlar; SEO uyumlu içerikler, mobil uyumlu tasarım ve kullanıcı dostu arayüz gibi pek çok çeşitli detaylardır.

SEO Uyumlu İçerikler

Kuracağımız tamirhane web sitesinde arama motorları tarafından kolayca bulunabilmesi için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarına dikkat ederiz. Doğru anahtar kelimelerin kullanılması, meta açıklamaların optimize edilmesi ve doğru başlık etiketlerinin kullanılması gibi faktörler ile tamir-bakım internet sitenizin Yandex, Bing ve Google gibi arama motorlarında yüksek sıralarda görünüm elde etmesini hedefleriz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Günümüzde internet sitelerinde aramalar neredeyse tamamen mobil cihazlar üzerinden sağlanır. Bu nedenle, tamir ve bakım web sitenizin kurulumunda mobil uyumlu bir tasarım seçilmesi önemlidir.. Responsive görünüm, web sitenizin farklı cihazlara uyum sağlamasını sağlar.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Günümüzde profesyonel tamirhane internet sitesini kullanıcı dostu olması, ziyaretçilerin kolaylıkla gezinmelerini ve istedikleri bilgilere hızlıca ulaşmalarını sağlar. Tamir ve bakım web tasarımlarında, basit, anlaşılır, şık ve minimalist olması kullanıcı dostu arayüz için gerekliliktir.

Tamirci Web Sitesi Fiyatları

Firmamız bütçe dostu tamir-bakım web sitesi ücretleri ile sizlere destek olur. Ekonomik ücretlerimiz ile işletmenizin büyümesini ve daha fazla kişiye hizmet sunmasını hedefliyoruz. Günümüzde tamir-bakım web sitesine sahip işletmeler rakiplerinin her zaman önündedir.

Kurumsal kimliğimiz ile sizlere pek çok avantajı da cazip tamir-bakım web tasarım fiyatlarımızla birlikte sunuyoruz. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak;

Kredi Kartlarına Taksit Avantajı: Firmamız bütün bankaların kredi kartlarına 12'ye varan taksit avantajı sağlar. Böylelikle cebinizi yormadan tamir-bakım internet sitesi yapımı desteğini alabilirsiniz.

Görsel Materyal Hazırlanması ve Çekimi: İşletmemiz sizlerin sunduğu hizmetleri en iyi yansıtacak görsel materyallerin hazırlanması için ek ücret almaz. Ayrıca yerinde çekim yaparak sizlerin yaptığı işleri direk müşterilere gösterilmesini hedefler. Bu sayede daha profesyonel bir görünüm elde edersiniz.

12 Ay Ücretsiz Teknik Destek: Bizlerden alacağınız web tasarım hizmetinin yanında ücretsiz 12 ay teknik desteği hediye ediyoruz. Burada yaptığımız işten ne kadar emin olduğumuzu görebilirsiniz. Ayrıca size atayacağımız özel müşteri temsilcisi ile herhangi bir sorunda hemen iletişim kurarak çözüm talep edebilirsiniz.

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı