Maden Şirketi Web Sitesi Örnekleri - WhiteSeo

Maden Şirketi Web Sitesi Örnekleri

Ajansımız madencilik website örneklerini siz değerli müşterilerimiz için derledi. Website fiyatları ve demoları inceleyin.

Madencilik Sektörüne Özel Tasarımlar

WhiteSEO Bilişim teminat ve avantajları ile Madencilik sektörüne renk katmak ister misiniz? İşte size özel hazırladığımız web site taslakları...

madenciliğe özel websitesi yapımı

Tasarım 1

17500/
madencilik websitesi yaptırmak istiyorum

Tasarım 2

10000/
madencilik website fiyatları

Tasarım 3

11000/
madencilik sektörüne uygun websitesi

Tasarım 4

11000/
madenciliğe özel web site yapımı

Tasarım 5

12000/
madenciliğe özel internet sitesi

Tasarım 6

10000/
madencilik sektörü internet sitesi fiyatları

Tasarım 7

10000/
madencilik sektörü için web sitesi

Tasarım 8

8000/
madencilik web tasarımları

Tasarım 9

9500/
madencilik internet sitesi

Tasarım 10

9000/
madencilik sektörüne uygun web tasarımları

Tasarım 11

5000/
maden firması website örnekleri

Tasarım 12

5000/

Maden Firmaları Web Tasarım Örnekleri

Sektörünüzde başarı sağlamak için profesyonel maden firması web tasarımına ihtiyaç duyarsınız. Maden işletmenize internet sitesi yapımında WhiteSEO Bilişim uzmanlarından destek isteyebilirsiniz. Bu sayede maden firmanız web sitesine sahip olarak rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Ayrıca iyi bir madenciler web tasarımı ile ziyaretçiler sıkılmadan aradıkları her şeyi sitenizde bulacaktır. Tüm dünyaya sunduğunuz hizmetleri maden firması web sitenizle sağlayabilirsiniz. Sadece ülkemizle sınırlı kalmayarak dünyanın çeşitli ülkelerinden yeni müşteriler kazanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

İşletmemiz pek çok maden şirketine web sitesi yapımı hizmeti sunmuştur. Bu desteği verirken dikkat ettiğimiz pek çok husus bulunur ve bunlar;

Kullanıcı Odaklı Bir Tasarım

İşletmemizin maden şirketi web tasarım örnekleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak ve hedef kitleyle etkileşimin kolay kurulması için kullanıcı odaklıdır. Sayfalarınızı kolay gezinebilir, hızlı yüklenen ve bilgiye erişimi kolay bir şekilde tasarlanması en önemli detaylardan birisidir. Bunun dışında ziyaretçilerin aradıkları bilgiye kolayca erişmesi kullanıcı odağının en önemli sonucudur.

İçerik Pazarlaması ve SEO

İçerikler hem kullanıcı deneyimini iyileştirme konusunda hem de arama motoru sıralamalarında yükselmesi için büyük önem taşır. Maden şirketi web tasarımıyla birlikte, düzenli olarak yeni içerikler sitede mutlaka bulunmalıdır. İşletmenizin hedef kitlesine uygun blog yazıları, makaleler ve rehberler bulundurarak SEO performansınızı artırabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Mobil cihazların kullanımının artmasıyla birlikte, maden şirketlerinin web tasarımlarının da mobil uyumlu olması gerekir. Web sitenizin farklı cihazlarda ve ekran boyutlarında uyumlu olması, mobil cihazlardan sitenizi ziyaret edenlerin kolay gezinmesini sağlar. Responsive tasarım ile maden firması web siteniz masaüstü ve mobil uyumlu bir görünüme sahip olacaktır.

Maden Firmaları Web Sitesi Fiyatları

Sizlerin en iyi maden firması web tasarımına sahip olmayı istediğiniz biliyoruz. Bu nedenle en uygun web tasarım ücretleri ile maden şirketlerine hizmet sunarız. Tüm bankaların kredi kartlarına 12'ye varan taksit avantajı ve ücretsiz 1 yıllık teknik destek gibi avantajlarla sizde bizden hizmet alabilirsiniz.

İşletmemizin web tasarımcı ekibi kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak tasarımı yapacaktır. Ayrıca CSS ve HTML gibi kodların estetik görünüm elde edecek şekilde ayarlanması da maden sektörü için çok önemlidir. Sitenizde tasarım dışında bulunduracağımız içerikler yeni müşteriler kazanmanızı kolaylaştıracaktır. Bunlar ise;

Görsel Materyaller

Sayfalarda mutlaka işletmenizin profesyonelliğini gösterecek görseller bulunmalıdır. Bu sayede müşterilerinizin güvenini artırır ve sizinle iletişime geçmelerini kolaylaştırabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Sizinle kontak kurmak isteyen pek çok kişi olacağından sitenizde mutlaka ayrı bir iletişim sayfası olmalıdır. Burada ise mail, telefon ve adres gibi tüm iletişim bilgilerinizin bulunması gerekir. Böylelikle ziyaretçiler sizinle diledikleri kanalı kullanarak iletişim kurabilir.

Açıklayıcı metinler

Yapılan işler, sunulan hizmetler ve referanslar gibi açıklayıcı metinler kullanıcıların aradığı temel detaylardır. Bu nedenle tasarımınızın yanında bu açıklamalar da profesyonel şekilde kullanılmalıdır. Ayrıca sitede müşteri yorumları kısmı olması kurumsallığınızın ve kendinize olan güvenin en önemli yansımasıdır.

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

İnternet sitemizi yayına aldıklarında iletişim sayfasındaki telefon numaramızın hatalı olduğunu fark ettik. Belki de birçok müşterimiz bize ulaşamadı. Bu konuda daha dikkatli olmanız gerekir

Tarık U.
Tarık U.
İş Adamı

İnternet sitenizde web sitenin 2 günde yayına alacağını yazdınız ama dördüncü gün açabildiniz. Bizim için hızlı yayına alması önemliydi. Doğru verileri ilan etmelisiniz.

Nuran K.
Nuran K.
İşletme Sahibi

Whiteseoya internet sitesi yaptırdım. İlk yıl oldukça memnundum. İkinci yıl teknik destek için 3500TL ücret istediler. Bu durumdan hoşnut olmadım. Diğer web tasarım şirketlerinde ömür boyu ücretsiz destek verenler var.

Hayri Doğan
Hayri Doğan
iş Adamı

Çıkardığınız işleri sıkı takip ediyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Özgür Özalp
Özgür Özalp
Web Developer

HTML üzerine altı ay çalıştım ders aldım. Bi noktada çözemedim White Seo dan Burak bey destek oldu. Sağolsun ücrette talep etmedi. Bol kazançlar dilerim.

Yareser C.
Yareser C.
Firma Sahibi

Web sitemizi WhiteSEO yaptı memnun kaldık teşekkür ederiz

Horasan Akademi
Horasan Akademi
İş Adamı

Firmamızın internet sitesini Whiteseo yaptı. Akıcı ce ferah bir site oldu teşekkür ederiz. 3-4 günde teslim edeceklerini söylediler, bir gün gecikti ama problem yok. iyi çalışmalar başarılar

Başarı Ses
Başarı Ses
Yönetici

Blog sitemi Whiteseo’ya yaptırdım. İlk başta her şey yolunda gitti ama bir yıl sonra web sitemdeki değişiklikleri yapmak için teknik destek ücreti istediler. Haftada bir sayfa makale yayınlamak için yıllık 2500₺ bence çok fazla. Yine de teşekkürler.

Ömer C. T.
Ömer C. T.
Blogger

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı