Lojistik Web Sitesi Örnekleri - WhiteSeo

Lojistik Web Sitesi Örnekleri

Lojistik Sektörüne Özel Tasarımlar

WhiteSEO Bilişim teminat ve avantajları ile Lojistik sektörüne renk katmak ister misiniz? İşte size özel hazırladığımız web site taslakları...

lojistik şirketi web tasarım örnekleri

Tasarım 1

11000/
lojistik şirketi internet sitesi

Tasarım 2

10000/
taşımacılık sektörü websitesi

Tasarım 3

14000/
nakliyat firması web siteleri

Tasarım 4

7500/
taşımacılık firması web tasarımları

Tasarım 5

8000/
nakliyat firması web sitesi fiyatları

Tasarım 6

8000/
taşımacık firmalarına özel websitesi

Tasarım 7

8500/
nakliyat şirketlerine uygun websitesi

Tasarım 8

7500/
nakliyat website örnekleri

Tasarım 9

7500/
lojistik firmalarına özel websiteleri

Tasarım 10

8000/
nakliye firması websitesi

Tasarım 11

9000/
nakliye firması internet sitesi

Tasarım 12

7500/
taşımacılık sektörüne uygun websitesi örneği

Tasarım 13

7500/
lojistik firması internet sitesi fiyatı

Tasarım 14

8500/
en güzel lojistik firması websitesi

Tasarım 15

5000/
taşımacılık sektörüne uygun web sitesi

Tasarım 16

5000/

Lojistik Web Tasarım Örnekleri

Ulaşım sektörü tüm dünyanın ticaret açısından temel taşıdır. Bu nedenle lojistik firmaları kendi içlerinde büyük bir rekabet içindedir. Bu rekabetten öne çıkmak için lojistik web sitesine ihtiyaç duyarsınız. Lojistik web tasarımınız şirketinizin profesyonelliğini yansıtacak bir faktördür.

Kurumsal web tasarım ajansı kimliğimiz ile pek çok lojistik firmasına internet sitesi yapımı desteği sunduk. Bu firmalar lojistik internet sitesi sayesinde yeni müşteriler kazandı ve işletmelerinin büyümesine olanak sağladı. Sizlerde işletmenizin büyümesi, yeni müşteriler kazanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca lojistik web sitesi yaptırarak sadece ülkemizde sınırlı kalmayarak başka ülkelerden de yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Lojistik sektöründe öne çıkmanın yollarından biriside profesyonel web tasarımına sahip olmaktadır. Bu tasarımın dışında sitede bulunması gereken başka özelliklerde vardır. Bunlar;

SEO Uyumu

Lojistik sektörü için tasarımını yaptığımız internet sitelerinde SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu olmasına özen gösteririz. Bu ince detaylı işlem ile dilediğiniz zaman SEO desteği alarak sitenizin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda görünüm elde etmesini sağlarsınız.

Mobil Uyumlu Görünüm

Mobil uyuma sahip olmayan siteler günümüzde nitelik bakımından çok zayıftır. Çünkü pek çok kullanıcı internet sitelerine mobil cihazlar üzerinden giriş yapar. Bunu bildiğimizden lojistik web sayfalarına responsive tasarım yapıyor ve hem masaüstü hem de mobil uyumlu görünümde olmasını sağlıyoruz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Web sitenizin kullanıcı dostu arayüze sahip olması ziyaretçilerin sayfalar arası kolay gezinmesini sağlar. Ziyaretçilerin sitede sıkılmadan aradığı bilgilere erişmesini sağlayan en önemli anahtar kullanıcı dostu arayüzdür.

Lojistik Web Sitesi Fiyatları

Bütçe dostu lojistik web sitesi fiyatlarımız ile sizlerin kurumsal kimlik kazanmasını hedefliyoruz. Bu sayede yeni müşteriler kazanmanızı ve işletmenizin büyümesine yardımcı olmak istiyoruz. Ekonomik web tasarım ücretlerimiz lojistik firmanızın profesyonel bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır.

WhiteSEO Bilişim olarak avantajlı fiyat politikamız gereği kredi kartlarına taksitlendirme seçeneğine de sahibiz. Ayrıca web tasarım hizmetlerinin yanında 1 yıllık ücretsiz teknik destek sahibi de olursunuz. Ayrıca sitenizin kurulumunda dikkat ettiğimiz pek çok detay bulunur ve bunlar içinde ek ücret ödemenize gerek kalmaz.

Açıklayıcı Görseller

Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak husus açıklayıcı görsellerdir. Bunlar logo tasarımından site içerisindeki görsel materyallere kadar titizlikle yapılmalıdır. Görsellik kullanıcıların hafızasında kalıcı olmasını sağlar ve doğru açıklama ile sizlere dönüş oranını artırır.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Günümüzdeki en büyük platformalar sosyal medya uygulamalıdır. Bu nedenle lojistik şirketi web sitesi kurulumunda sosyal medya ile entegre olması daha çok kullanıcı ziyareti sağlar. Buda işletmenizin daha çok müşteri kazanmasını sağlayacaktır. Sosyal medya uygulamaları ile internet siteleri aynı ahenkte çalışması çok önemlidir.

İletişim Bilgileri

Ziyaretçilerin sizinle iletişime geçmesi için gerekli bütün iletişim kanalları web sitenizde bulunmalıdır. Bunlar mail, telefon numarası, canlı destek ve whatsapp iletişim bilgilerinizdir. Bunların internet sayfanızda bulunması kullanıcıların profesyonelliğinizi görmesini sağlar.