KOBİ Web Sitesi Tasarımı - WhiteSeo

KOBİ Web Sitesi Tasarımı

Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için web sitesi tasarımı, günümüzde daha önce hiç olmadığı kadar önemlidir. Peki, bu neden böyle? Gelişen ve dijitalleşen dünyada KOBİ web siteleri birbirleriyle yarışır duruma geldi. Kullacı odaklı sade ve şık tasarımlar site ziyaretçilerini müşteriye çevirmede en önemli etkenlerden birisidir. İşte KOBİ’ler için web site örneklerimizi aşağıdaki bölümden sektörünüzü seçerek inceleyebilirsiniz.

kobiler için web sitesi

KOBİ'ler İçin Web Tasarımı

Bir web sitesi, müşterilerinize 7/24 ulaşmanızı sağlar. Bu, fiziksel bir mağaza veya ofis ile kıyaslandığında çok daha geniş bir erişim sağlar. KOBİ'ler için websitesi yapan firmalar arasından WhiteSEO kampanyalarıyla öne çıkmaktadır. İlk yıla özel ücretsiz hosting, domain, SSL sertifikası, kurumsal e-posta ve teknik destek hizmetlerimizle Küçük ve orta boyutlu işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda web tasarımı yapıyoruz.
Kullanıcıların kafasını karıştıran veya onları yönlendiremeyen tasarımlar, sitenin amacına ulaşmasını engeller. Bu yüzden performans ve hız değerleri yüksek bir site müşterilerinizi sıkmaz ve daha fazla zaman geçirmesini sağlar.

WhiteSEO'nun Web Tasarım Prensipleri

Dijitalleşen dünyada, bir işletmenin web sitesi olmaması, fiziksel bir mağazanın olmamasıyla eşdeğerdir. Web siteniz, potansiyel müşterilere ürünleriniz, hizmetleriniz ve markanız hakkında bilgi veren bir vitrin görevi görür. Sizlere kaliteli bir web sitesi yapmak için prensiplerimiz şunlardır;
• Estetik bir tasarım
• Kullanıcı Odaklı görsel ve içerikler
• Mobil Uyumlu olması
• Hızlı yüklenmesi
• Sade ve şık yapı

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı
Generic selectors
Post Type Selectors
web tasarım kobi
KOBİ Web Siteleri Kampanyası

Kobi web sitesi tasarımı, işletmenizin online dünyada başarılı olmasında kilit bir rol oynar. Etkili, kullanıcı dostu ve SEO dostu bir web sitesi ile rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Kaliteli ve ergonomik tasarımları en uygun web tasarım paketlerimizle sağlıyoruz. Peki WhiteSEO'nun sunduğu Kobiler için web site kampanyasında neler var?
• Ücretsiz hosting
• Ücretsiz Domain
• Ücretsiz SSL sertifikası
• Ücretsiz teknik destek
• Ücretsiz kurumsal e-posta
• Sektöre özel tasarımlar

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Bir web sitesi kurulurken estetik, kullanıcı dostu yapısı, mobil uyumluluk ve hızlı yükleme süresi gibi temel unsurlara dikkat edilmelidir. Kurulduktan sonra ise sizlere her an yardımcı olacak bir teknik destek ekibi olması sizleri rahatlatacaktır.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

Arama motoru optimizasyonu web sitenizin Google, Yandex ve Bing gibi platformlarda öne çıkmasını sağlar. Bu anlamda ekibimiz SEO uyumlu bir alt yapıda sitenizi hazırlıyor ve online ticari ilişkilerinizin temelini atıyor.

mobil uyumlu web site

Responsive

Çoğu kullanıcı mobil cihazlar üzerinden internete eriştiği için, sitenizin mobil cihazlarda sorunsuz çalışması esastır. Cep telefonu ve tabletler için özel tasarımlar gerekebileceği için web tasarım ajansımızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra sizlere kurulumunu yaptığımız sitelere makale yazma, SEO hizmeti, mobil uygulama gibi daha birçok hizmette sunulmaktadır. Bunlar için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
4000/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
5000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Kobilere özel web tasarımlarıyla öne çıkan web sitesi yapan firmaların lideri durumdaki WhiteSEO sizlere internet sitenizi teslim ettikten sonra da yapmanız gerekenleri bir yol haritası olarak sunuyor. Dilerseniz aşağıdaki hizmetlerimizden de faydalarak dijital dünya da fark yaratabilirsiniz.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

500/ Aylık

Profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti alarak Google reklamlarınızda tasarruf sağlar ve kitlenizi genişletirsiniz.

teknik-destek-web-site

Teknik Destek

2000/ Yıllık

Web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Firmamızdan web siteniz için yıllık teknik destek alabilirsiniz. (Mesai saatleri içerisinde)

seo hocası

SEO Dersleri

2000/ Saat

WhiteSEO Bilişim uzmanlarından SEO dersleri alarak kendi web sitenizin hızla yükselişini sağlayabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

2000/ Aylık

Sosyal medya reklamlarını yönetmekte zorlanıyor musunuz? White SEO Bilişim'den destek alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web tasarım yapım işlemleri