İnşaat Firması Web Sitesi Örnekleri - WhiteSeo

İnşaat Firması Web Sitesi Örnekleri

İnşaat Sektörüne Özel Tasarımlar

WhiteSEO Bilişim teminat ve avantajları ile inşaat firmalarına özel temalarımızla sektörünüze renk katmak ister misiniz? İşte size özel hazırladığımız web site taslakları...

inşaat sektörü websiteleri

Tasarım 1

9000/
inşaat firması web tasarım örnekleri

Tasarım 2

8500/
inşaat şirketi için web tasarımları

Tasarım 3

7000/
inşaat sektörü web sitesi

Tasarım 4

8500/
inşaat firması web tasarım ücretleri

Tasarım 5

7000/
inşaat firması websitesi fiyatı

Tasarım 6

8000/
inşaat şirketi web sitesi

Tasarım 7

7500/
inşaat sektörü website örnekleri

Tasarım 8

7500/
inşaat firması web tasarımları

Tasarım 9

11000/
inşaat sektörü web sitesi ücreti

Tasarım 10

11000/
inşaat sektörü web sitesi yaptırmak istiyorum

Tasarım 11

5000/
inşaat firmalarına özel web tasarımları

Tasarım 12

5000/

İnşaat Web Tasarım Örnekleri

Ülkemizin en büyük sektörlerinden birisi inşaat sektörüdür. Bu nedenle en büyük rekabet inşaat firmaları arasında olur. Rakiplerinizin önüne geçmek için inşaat web sitesine ihtiyacınız vardır. Profesyonel inşaat web tasarımı ile yeni müşteriler kazanır ve işletmenizi büyütebilirsiniz.

WhiteSEO Bilişim inşaat internet sitesi yapımı için sizlere ekonomik fiyatlar sunuyor. Ayrıca yukarıda inşaat web tasarım örneklerini görebilirsiniz. Bunlar arasından şirketinize en uygun olanı seçebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal web tasarım ajansı kimliğimiz ile inşaat web sitesi yapımında dikkat ettiğimiz bazı adımlar vardır. Bunlar ise;

Profesyonel Görünüm

Firmanızın profesyonelliği sitenizin kullanıcılarına yansımalıdır. Bunun için açıklayıcı görseller, başarılan işler ve referanslar, müşteri yorumları ve sunduğunuz bütün hizmetler internet sitenizde bulunmalıdır. Böylelikle kullanıcılar sitede aradıkları bütün bilgilere ulaşarak sizinle iş yapmak isteyecektir.

Marka Farkındalığı

İyi bir inşaat firması web tasarımında marka farkındalığı mutlaka bulunmalıdır. İşletmenizin logosu, renkleri ve genel kurumsal kimliği, web sitenizin tasarımında etkin rol oynayacak şekilde kullanılmalıdır. Böylelikle müşterileriniz sizi kolayca tanır ve markanızın bilinirliliği artar.

İletişim ve Bilgi Paylaşımı

Sayfanızda ziyaretçiler ile bilgi paylaşımı ve beklentilerini karşılayacak etkili iletişim kanalları bulunmalıdır. Mail, canlı destek ve telefon numarası gibi iletişim araçları olması ziyaretçilerin müşteriniz olmasında etkin rol oynar.

Referansları ve Müşteri İncelemelerini Paylaşma

Sitenize giren yeni ziyaretçilerin güvenini kazanmak ve akıllarındaki soru işaretlerinin giderilmesini sağlayacak en etkili anahtar referanslar, başarılan işler ve müşteri yorumlarıdır. Bunlar sayesinde firmanızın kurumsallığı ve profesyonelliği sitenizde yansır. Böylelikle yeni müşterilerinizin size olan güveni artar.

İnşaat Web Sitesi Fiyatları

Sizlerin inşaat web sitesi yapımında ekonomik fiyat beklentisinde olduğunuzu biliyoruz. Bunun için inşaat firması web sitesi fiyatlarımızda kampanya sunuyoruz. Kampanyamız gereği 1 yıllık teknik desteği web tasarımı hizmeti aldığınız zaman ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Ayrıca tüm kredi kartlarına 12'ye kadar taksitli ödeme avantajı ile cüzdanınızı yormadan internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Firmamız bu kampanya ile sizlerin en iyi inşaat web tasarımın sahip olmasını ve işletmenizin büyümesini hedefliyor. Bunun için sadece görsel açıdan şık bir tasarım ile sınırlı kalmayarak sitenizin en iyi olmasını sağlayacak detaylara da önem veriyoruz. Bunlar ise;

SEO Uyumlu

Sitenize SEO(arama motoru optimizasyonu) uyumlu olacak düzenlemeler yapıyoruz. Bu sayede istediğiniz zaman SEO desteği alarak inşaat internet sitenizin Yandex, Bing ve Google gibi arama motorlarında üst sıralarda görünüm elde edersiniz. Yeni müşteriler kazanmak için SEO uyumlu çalışma almak çok önemlidir.

Kullanıcı Dostu Bir Arayüz Tasarlama

Ziyaretçilerinizin web sitenizi rahatlıkla gezinmesini sağlamak için basit ve anlaşılır bir navigasyon sistemi kullanılması gerekir. Ayrıca, web sitenizin yüklenme hızına da dikkat ederek kullanıcı deneyimi en üst seviyelerde olur. Bunlar kullanıcı dostu arayüzü sağlayarak ziyaretçilerin sitede sıkılmadan gezinmesini sağlayacaktır.

Mobil Uyumlu Tasarım

Gelişen dünya düzeninde pek çok internet araması mobil cihazlardan yapılır. Bu nedenle sitenizin ziyaretçilerinin büyük bölümü de mobil cihazlar üzerinden internet sitenizde bilgi edinecektir. Firmamız bunu göz önünde bulundurarak sitenizin masaüstü ve mobil uyumlu olmasını sağlar. Böylelikle responsive bir tasarım ile web siteniz yayınlanır.