Hizmet Web Sitesi Örnekleri - WhiteSeo

Hizmet Web Sitesi Örnekleri

Hizmet Sektörüne Özel Tasarımlar

WhiteSEO Bilişim teminat ve avantajları ile hizmet sektörüne renk katmak ister misiniz? İşte size özel hazırladığımız web site taslakları...

hizmet sektörü web sitesi

Tasarım 1

8500/
hizmet sektörü web tasarım çeşitleri

Tasarım 2

8500/
hizmet sektörüne özel website tasarımları

Tasarım 3

8500/
hizmet sektörü website çeşitleri

Tasarım 4

8000/
hizmet sektörü website ücretleri

Tasarım 5

10000/
hizmet sektörü vr web tasarım

Tasarım 6

8500/
hizmet sektörü temizlik firması internet sitesi

Tasarım 7

8000/
hizmet sektörüne uygun internet sitesi

Tasarım 8

7500/
hizmet sektörü website örnekleri ve fiyatları

Tasarım 9

9000/
hizmet sektörü web tasarım çeşitleri

Tasarım 10

8500/
hizmet sektörü internet sitesi çeşitleri

Tasarım 11

5000/
hizmet sektörü web tasarımları ücreti

Tasarım 12

5000/
hizmet sektörüne uygun websitesi yaptırmak istiyorum

Tasarım 13

7000/
hizmet sektörüne web tasarım ücretleri

Tasarım 14

7500/

Hizmet Sektörü Web Tasarım Örnekleri

Ülkemizde en büyük sektörler arasından birisi hizmet sektörüdür. Bu nedenle hizmet sektöründe web sitenizin olması oldukça önemlidir. Hizmet firmalarına web tasarım işlemlerinde sektörel çalışmalarına en uygun olanını uyguluyoruz. Ayrıca web developer ekibimiz gerekli CSS ve HTML kodların estetik bir görünümde olması için tüm işlemleri yapar.

WhiteSEO Bilişim hizmet sektörü web tasarım örneklerini sayfanın yukarısında inceleyebilirsiniz. Hem bütçenize uygun olanı hem de tasarım olarak beğendiğiniz çalışmaları bize bildirerek hizmet web sitesi yapımına başlarız. Burada sadece tasarımın görselliği ile sınırlı kalmayarak hizmet internet sitesi yapımında dikkat ettiğimiz başka özelliklerde bulunur. Bunlardan en önemlileri ise;

Mobil Görünüm

Günümüzde internet sitesinin mobil uyumlu bir tasarıma sahip olması çok önemlidir. Responsive görünümde hizmet firması web sitesi hem mobil cihazlarda hem de masaüstü cihazlarda uyumlu bir tasarıma sahip olur.

SEO Uyumlu İçerik ve Tasarım

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu tasarım ve içerikler ile sitenizin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında ilk sayfalarda görünmesini sağlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bizlerden SEO desteği aldığınızda siteniz daha üst sıralarda gözükür.

Reklam ve Google ADS Yönetimi

Profesyonel reklam ve Google ADS yönetimi sitenizin doğru kişiler tarafından görünmesini sağlar. Bu nedenle hem gereksiz masraftan kurtulur hem de doğru strateji ile hedef kitlenize ulaşırsınız.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Ziyaretçilerin web sitenizde hızlı gezinmesini sağlayan ve sıkılmadan aradığı tüm bilgilere erişmesini sağlayan en önemli faktör kullanıcı dostu arayüzdür. Kullanıcı dostu arayüz siteniz üzerinden yeni müşteri kazanmanızı sağlayan bir anahtardır.

Hizmet Sektörü Web Sitesi Fiyatları

Ekonomik hizmet sektörü web sitesi ücretleri ile hizmet almak bütçeniz için önemlidir. Bu nedenle firmamızın fiyat tekliflerine mutlaka bakmalısınız. Böylelikle cazip web tasarım fiyatlarımızdan hizmet firmanız için yararlanabilirsiniz.

İşletmemiz ekonomik fiyatlarının yanında bazı hizmetleri de ücretsiz şekilde size sağlar. Bunlardan birisi 1 yıllık teknik destek olup web tasarım hizmeti aldığınızda size hediye edilecektir. Ayrıca hizmet sektörü web tasarım fiyatlarımızı dilerseniz kredi kartınıza taksitlendirebiliriz. Böylelikle bütçenizi yormadan destek alırsınız. Ayrıca web tasarımının yanında sitenizde bulunduracağımız bazı içerikler vardır. Bunlar ise;

Açıklayıcı Görseller

Açıklayıcı görsellerin internet sitenizde bulunması kullanıcıların daha çok hoşuna gider. Böylelikle daha akılda kalıcı olur. Sitede bulunan görsellerin sunduğunuz hizmetlerle alakalı olması ve gerekli açıklamaların olması kullanıcı odağını artırır.

Referanslar ve Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları ve referans bölümü bir web sitesinin kullanıcılara profesyonelliğini yansıtmasıdır. Ziyaretçiler bu bölümlere dikkat ederler ve önceki işlemlerin nasıl yapıldığı ve müşteri memnuniyetlerine dikkat eder.

İletişim Kanalları

Ziyaretçilerin sizinle iletişime geçmek için kullanabileceği pek çok iletişim kanalları vardır. Bunların hepsinin sitede bulunması kurumsal kimliğinizi kullanıcılara gösterir. Bu nedenle mail, telefon numarası, whatsapp iletişim hattı ve canlı destek gibi iletişim yollarının hepsinin hizmet internet sitesinde bulunması gerekir.