Ekonomik Web Tasarım - WhiteSeo

Ekonomik Web Tasarım

WhiteSEO Bilişim, Ekonomik web tasarımı hizmetiyle bütçe dostu bir yaklaşımla etkili ve profesyonel bir web sitesi oluşturmayı amaçlar. Peki bu nasıl mümkün olur? Web sitenizi oluştururken yüksek maliyetlere girmeden kaliteli bir tasarım elde edebilirsiniz. Bu, rekabette öne çıkmanızı ve bütçenizi daha verimli kullanmanızı sağlar. İşte ekonomik web tasarım örneklerimiz;

web sitesi ekonomik

Ekonomik Web Site Çeşitleri

İster küçük bir işletme sahibi olun, isterse büyük bir şirketin yöneticisi, ekonomik web tasarımının avantajlarını bilmek işinizi bir adım öne taşıyabilir. Web sitenizi oluştururken yüksek maliyetlere girmeden kaliteli bir tasarım elde edebilirsiniz. Bu, rekabette öne çıkmanızı ve bütçenizi daha verimli kullanmanızı sağlar. Sektörel bazda çalışmalar yaptığımız için maliyet etkin çalışıyoruz. Bu da müşterilerimize fiyatlarımızı yansıtırken ekonomik website yapan firmalar arasına sokuyor.
Cazip fiyatlarla bir internet sitesi sahibi olmak istiyorsanız taleplerinizi ekibimize iletin ve en azından bir fiyat alın. Farkı göreceksiniz!

WhiteSEO'nun Web Tasarım Prensipleri

Az ama öz! Basit bir tasarım kullanıcının dikkatini dağıtmaz ve onu doğrudan bilgiye yönlendirir. Günümüzde birçok kullanıcı mobil cihazlar üzerinden web sitelerini ziyaret ediyor. Mobil uyumlu bir site, bu kullanıcılara da hitap eder.
Birde Arama motorlarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız, SEO uyumlu içerik oluşturmak şart! Kullanıcının sabrı sınırlıdır. Yavaş yüklenen bir sayfa, onun diğer sitelere geçmesine neden olabilir. Bu hususların yanında asıl prensibimiz bir web sitesini kullanıcının gözünden görmek, onun ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi anlamanızı sağlar.

Hakkımızda Söylenenler

Sizde WhiteSEO Bilişimden aldığınız hizmet hakkında yorum yapın, bir sonraki müşterimize kılavuz olun.

Kliniğimize özel tasarım hazırlayıp istediğimiz özellikleri ekleyip hatta fazladan yol gösterdileri. Websitesi ihtiyacımızı giderdikten sonra reklam yönetiminde de yardımcı oldular. Gayet başarılı bir ekip.

Yakamoz B.
Yakamoz B.
Doktor

Hem zevkinize uygun hem de işletmenizin ihtiyaçlarına göre bir web sitesi kuran WhiteSEO, gerçekten profesyonel web tasarım firmaları arasında. Hem de ne zaman ihtiyacımız olsa sorunumuzu anında çözüyorlar.

Duran ÇAKMAK
Duran ÇAKMAK
Kişisel Gelişim Uzmanı

Şirketim için web sitesi yaptırdım 3 günde yayınladılar. Grafik tasarımlar ve makaleler oldukça kaliteli çıktı teşekkür ederim.

Halis D.
Halis D.
İş Adamı
Generic selectors
Post Type Selectors
ekonomik web tasarım firması
Ekonomik Web Siteleri Kampanyası

Bir web sitesinin amacı ne olursa olsun, tasarımın bu amaca hizmet etmesi gerekir. Sonuç olarak, ekonomik web site tasarımı ile hem bütçenizi koruyabilir hem de etkili bir çevrimiçi varlık oluşturabilirsiniz. Ancak bu süreçte bazı ipuçlarına ve püf noktalarına dikkat etmek önemlidir.
WhiteSEO bu yıla özel ekonomik web tasarım paketlerini sizlere sunarken aşağıdaki hediyeleri sağlıyor.
• 1 yıl Ücretsiz Hosting ve Domain
• 1 yıl Ücretsiz Teknik Destek
• 1 yıl Ücretsiz Kurumsal E-Posta
• 1 yıl Ücretsiz SSL sertifkası

Referanslarımız
web site teknik destekleri

Ücretsiz Teknik Destek

Ekonomik web sitesi yapan firmalardan biri olan ajansımız, web sitenizi teslim ettikten sonra aylık yedekleme ve herhangi bir probleme karşı müdahale hizmetini de ücretsiz teknik destek paketinize ekliyor.

seo uyumlu web tasarım firmaları

SEO Uyumlu

SEO uyumlu içerik, arama motorlarında üst sıralarda yer almanıza ve daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olacağından dolayı WhiteSEO'nun tüm websiteleri SEO alt yapısı ile hazırlanır.

mobil uyumlu web site

Responsive

Birçok kullanıcı mobil cihazları üzerinden web sitelerini ziyaret ediyor, bu nedenle mobil uyumlu bir site daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlar. Ekibimiz tüm içerikleri ve görselleri responsive hazırlar.

Profesyonel Kadro

Bu güne kadar yaptığımız çalışmalar

+
Başarılı Hizmet
+
Dev Proje
6
Tasarım Seçeneği
+
Kurumsal Müşteri

Web tasarım hizmetlerimizin yanı sıra sizlere kurulumunu yaptığımız sitelere makale yazma, SEO hizmeti, mobil uygulama gibi daha birçok hizmette sunulmaktadır. Bunlar için ilgili sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

SEO Hizmeti

Ücret İade Garantili, İstikrarlı Yükseliş ve Sözleşmeli Hizmet
4000/ başlayan fiyatlarla

Haftalık veya Aylık Raporlama ve %100 Başarı Oranı

uygulama üretimi

Mobil Uygulama

Google Play Store ve AppStore'da Uygulamanız Olsun
5000/ başlayan fiyatlarla

Hızlı ve ergonomik uygulamalar ve binlerce seçenek

Ajansımız anahtar teslim web sitesi ve hazır web tasarımları ile WordPress tabanlı ekonomik internet sitesi hazırlamaktadır. Bunların yanında dijital dünya da ticari ilişkilerinizi geliştirmeniz için aşağıdaki hizmetlerimizden de faydalanmanızı öneririz.

ads yönetimi

Google Reklam Yönetimi

500/ Aylık

Profesyonel bir reklam yönetimi hizmeti alarak Google reklamlarınızda tasarruf sağlar ve kitlenizi genişletirsiniz.

teknik-destek-web-site

Teknik Destek

2000/ Yıllık

Web sitenizi yönetmekte zorlanıyor musunuz? Firmamızdan web siteniz için yıllık teknik destek alabilirsiniz. (Mesai saatleri içerisinde)

seo hocası

SEO Dersleri

2000/ Saat

WhiteSEO Bilişim uzmanlarından SEO dersleri alarak kendi web sitenizin hızla yükselişini sağlayabilirsiniz.

reklam sosyal medya

Sosyal Medya Reklamları

2000/ Aylık

Sosyal medya reklamlarını yönetmekte zorlanıyor musunuz? White SEO Bilişim'den destek alabilirsiniz.

Teklif Alın
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
web tasarım yapım işlemleri